OFK Pridjel na pragu plasmana u Regionalnu ligu Centar

Fudbaleri OFK Pridjela nalaze se pred vratima Regionalne lige grupa Centar. Oni su u Kotorskom savladali domaću ekipu Borca rezultatom 6:2.
U prvom poluvremenu vodili su 3:0 golovima Adina Rahmanovića u 11.minutu, Slobodana Petrovića u 16-om i Pavla Dostanića u 37.minutu. Domaći su u 48.minutu preko Nermina Njemčevića smanjili rezultat na 1:3. A onda na scenu stupaju Igor Kršić i ponovo Adin Rahmanović za 5:2 za Pridjel. U 73.minutu Amer Odobašić postiže gol za domaće i rezultat je glasio 2:5. Tačku na "i" stavio je Igor Kršić u 81.minutu.
Rudar iz Stanara na svom terenu savladao je ekipu BSK iz Bušletića sa 2:1. Oni su i dalje prvi na tabeli, ali u posljednjem kolu su slobodni. Pridjelčani spuštaju zavjesu na prvenstvo na svom terenu kada dočekuju Zadrugar gdje su apsolutni favoriti i sve osim njihove pobjede bi bilo ravno čudu.
U ostalim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati: 4.juli - OFK Zborište 4:5, Sloboda GS - Liješće 8:0, dok se utakmica Ozenski sokolovi - Polet iga u sijedu 1.juna.

BORAC (K) - OFK PRIDJEL 2:6 (0:3)

Strijelci: 0:1 Rahmanović u 11, 0:2 Slobodan Petrović u 16, 0:3 Dostanić u 37, 1:3 Njemčević u 48, 1:4 Kršić u 51, 1:5 Rahmanović u 65, 2:5 Odobašić u 73, 2:6 Kršić u 81.minutu. Stadion: Omladinski sportski centar. Gledalaca: 50. Sudija: Goran Ilić (Doboj). Pomoćnici: Milan Bukejlović i Dragan Ninković (oba iz Doboja). Delegat: Slobodan Jeremić (Doboj). Žuti kartoni: Smajlović, Marijanović, Imamović, Hrecešin, Smajlbegović (Borac Kotorsko), Grahić, Jozić, Jović (OFK Pridjel).
BORAC (K): Smajlović (od 15.minuta Đokić), Marijanović (od 68. Lišinović), Halilović, Osman Hasanbašić, Selimbašić, Žilić (od 46. Smajlbegović), Odobašić, Njemčević, Todić (od 68. Ignjatović), Imamović, Hrecešin (od 46. Sadin Hasanbašić).
OFK PRIDJEL: Sejmenović, Kitić, Maksimović, Kršić, Nikolić (od 15.minuta Jozić), Dostanić (od 62. Momir Petrović), Rahmanović, Mitrović (od 46. Petričević), Grahić (od 67. Jović), Slobodan Petrović, Gligorić (od 67. Čanić).
Igrač utakmice: Adin Rahmanović (OFK Pridjel)