Kikboks savez Republike Srpske ponosan na uspjeh: Dobili smo šest prvaka i tri najbolja juniora Balkana

Kikboks savez Republike Srpske ponosan je na uspjeh svojih takmičara na prvenstvu Balkana koje je prethodnog vikenda održano u Kraljevu.

Takmičari iz KBS RS su osvojili 11 medalja od ukupno 30 koliko je reprezentacija BiH osvojila u Kraljevu.

Zlatne medalje su osvojili Jana Đerić (st. juniorke - K1), Simo Zorić (junior kik lajt) i Viktor Milić (ml. junior - K1) koji su ujedno proglašeni i za najbolje juniore na Balkanu, a pored njih prvaci Balkana postali su i Nikolina Vlaški, Slaviša Nikolić i Nemanja Balaban.

Srebrom su se okitili Rade Starčević, Neven Stojanović i Cvijetin Vujanović, dok su bronze kući ponijeli Marija Vujanović i Emin Tihić.

BiH je osvojila ukupno 30 medalja, a to joj je u ukupnom plasmanu donijelo treće mjesto na Balkanu.