2. Memorijalni futsal turnir "Borislav Topalović Pop": Poznati polufinalisti

Memorijalni turnir "Borislav Topalović Pop" polako ulazi u završnicu. Odigrane su četvrtfinalne utakmice. Gledali smo zanimljiv futsal uz majstorije premijerligaških futsalera i reprezentativaca Bosne i Hercegovine.
Ekipa Roštiljnica Verona lako je izašla na kraj sa timom Radan Žigić Žiga slavivši 7:2. GVG otok Murter je bio bolji od Kovanih ograda Bejić 2 za koje su nastupali juniori Futsal kluba Doboj savladavši ih 5:1. Najveći  favorit turnira DM montaže je bez većih problema porazio ekipu CPU Infotech Kovane ograde Bejić 3 rezultatom 6:2. Odlična utakmica došla je na kraju večeri između ekipa Futsal tim Doborovci i Kovane ograde Bejić 1. Bilo je dosta uzbuđenja i neizvjesnosti. Kovane ograde Bejić 1 dolaze u vođstvo u 13.minutu golom Mirzeta Avdušinovića. Da bi Futsal tim Doborovci u roku od tri minuta golovima Igora Mirkovića došli do preokreta i vođstva 2:1. U 39.minutu Kovane ograde Bejić 1 stižu do izjednačenja 2:2 a strijelac je bio Semir Mujkić. Nakon penala slavila je ekipa Kovane ograde Bejić 1 sa ukupnim rezultatom 5:4.

REZULTATI:

ČETVRTFINALE:

Roštiljnica Verona Banja Luka - Radan Žigić Žiga 7:2, GVG otok Murter - Kovane ograde Bejić 1 5:1, DM montaže - CPU Infotech Kovane ograde Bejić 3 6:2, Futsal tim Doborovci - Kovane ograde Bejić 1 2:2 penalima 4:5.

RASPORED ZA FINALNI DAN:

19:00: Polufinale juniori: Prijeko brdo - Futsal tim Doborovci, 19:40: polufinale juniori: Kovane ograde Bejić - Kafe bar Akter Doboj, 20:20: polufinale seniori: DM montaže - Roštiljnica Verona Banja Luka, 21:20: polufinale seniori: Kovane ograde Bejić 1 - GVG otok Murter, 22:20: finale juniori su 23:00: finale seniori.