Lider zaustavio Slaviju: Krneta ostavio ligu bez neporaženih ekipa

Fudbaleri Krupe savladali su na svom stadionu Slaviju u derbiju 9. kola m:tel Prve lige Republike Srpske u fudbalu sa 3:1.

U prvoligaškom karavanu tako više nema neporaženih ekipa, a za to se pobrinuo Ognjen Krneta sa tri pogotka.

Jedini gol za Slaviju postigao je Stefan Arbinja u 19. minuti, nakon što je Vladan Mandić oduzeo jednu loptu i zatim oboren u kaznenom prostoru.

Iako se, kako je krenulo, očekivalo još golova u kanjonu Tijesno, na kraju sa posljednjim golom u 26. minuti je bio i kraj goleade.

Dodatna briga za Slaviju, koja je iskazala svoje nezadovoljstvo i suđenjem, predstavlja i povreda Vladana Mandića koji je nezgodno pao na ruku i morao je izaći iz igre u 78. minuti utakmice, a po povratku u Istočno Sarajevo znaće se stepen povrede.

KRUPA - SLAVIJA 3:1 (3:1)