Modriča više od 800 minuta bez datog gola, Famosu dobar bod

Fudbaleri Famosa vratili su se sa drugog uzastopnog gostovanja neporaženi. Ovaj put, uzeli su bod kod Alfa Modriče odigravši 0:0 u utakmici igranoj po jako teškim vremenskim uslovima.

Alfa Modriča ni devetu uzastopnu utakmicu nije uspjela da postigne gol, tako da su sada na više od 820 minuta bez postignutog pogotka. Posljednji je dao Draško Kuljanin u 81. minuti utakmice prvog kola. Mogli su danas do gola, imali su svoje šanse, ali je golman gostiju Marko Terzić još jednom potvrdio da je u prvih deset kola vjerovatno i ponajbolji igrač Motorista.

Bio je domaći tim bolji rival, ali stvorio je i Famos neke šanse, nije uspio da ih realizuje. Pred kraj utakmice, jednu od boljih imao je Ognjen Mičić, šutira glavom, ali domaća odbrana u posljednji trenutak otklanja opasnost.

ALFA MODRIČA - FAMOS 0:0