02.10.2022 hercegsport.com

Novi poraz odbojkašica Ljubinja

Odbojkašice Ljubinja  danas su u drugom kolu Prve lige Republike Srpske pretrpjele i drugi poraz. Bolje od njih bile su djevojke iz Zvornika, savladavši ih maksimalnim rezultatom 0:3.

U početku utakmice rezultat je bio neizvjestan do sredine seta, ali uz dosta nesigurnosti i tehničkih grešaka od strane domaće ekipe prvi set otišao je u ruke protivnika. Drugi i treći set takođe nisu dali naslutiti ništa dobro jer su gošće serijom od više poena ponovno pobjegle na nedostižnu razliku.

Najbolja igračica domaće ekipe , Kristina Rudan, nije igrala ovu utakmicu iz zdravstvenih razloga i pauziraće neko vrijeme. Zbog toga je danas malo teže bilo i igrati jer se njen nedostatak osjeti u  igre Ljubinja. Na njenom mjestu danas je po prvi put zaigrala Marijana Sorajić (2007) i dala je sve od sebe odigravši onoliko koliko ona može da pruži.

Maglić 2 : 3 Radnik
Libero 3 : 0 ŽOK Leotar
Slavija 2 : 3 Glasinac
Ljubinje Bankom 0 : 3 Drina
Bratunac 3 : 1 Velež
Crvena zvijezda 0 : 3 Inova