Pobjeda Zvijezde u Hadžićima, Stupčanice u Lukavcu

U nemogućim uslovima za igranje odigrano je sedam utakmica m:tel Prve lige FBiH, u Banovićima u susretu domaće Budućnosti i gračaničkog Bratstva domaći su golovima Avdića u 12 '   Trumića u 14'  stekli prednost od 2:0. Ljuca je u 80  ' pogodio za krajni rezultat 2:1.

U Maglaju Simm Bau je ugostio OFK Gradinu koja je preko  Dine Andrića u 10 ' povela 0:1. šest minuta prije kraja utakmice, to jest u 84 ' Anes Hrustanović je pogodio za 1:1.

U Bihaću domaće jedinstvo je protiv Goražda golom Kadrića u 20 ' steklo prednost 1:0, da bi Bandić u 21' povećao na 2:0, u 68' Božić na  3:0, što je konačni rezultat.

U Doboju kod Kaknja domaća Mladost je prva došla u prednost preko Piljuga u 20 '1:0, golom Mahmutovića  u 44 ' Travnik je poravnao na 1:1, Mahmutović 44' , a Kulović je u 62 ' doveo domaće do vrijedne pobjede 2:1.

Radnik je u Hadžićima ugostio drugoplasiranu Zvijezdu iz Gradačca koja je golom Mujagića u  30 '  povela 0:1, da bi Škrijelj u 45 ' povećao na 0:2. Čatić je u drugom poluvremenu u 54 ' postavio konačnih 0:3.

U Lukavcu Radnički je ugostio Stupčanicu, nakon prvog poluvremena mreže su mirovale da bi u drugom poluvremenu Stupčanica stekla prednost 0:1 golom Čilića 65 ' , Bešić je povećao u 74 na 0:2, da bi Elmir Šehić postigao dva gola u 89' i u nadoknadi izgubljenog vremena za 0:4.

Slično kao u Lukakvca, u Tomislavgradu nije bilo golova u prvom dijelu utakmice, u drugom Smailović je doveo Tešnjake u rezultatsku prednost 0:1 u 52 '  da bi Šiško u 74 ' poravnao na 1:1', U nadoknadi izgubljenog vremena Patar Banović najbolji koji je u vrhu Liste strijelaca lige  Tomislavu donio tri veoma bitna boda.

Rezultati,

Doboj Kakanj : FK Mladost - NK Travnik 2:1 ( Piljug 20'  Kulović 62 ' / ' Mahmutović 44 '),

Lukavac : FK Radnički -  NK Stupčanica 0:4 (Ćilić 65 ' Bešić 74 '  Šehić 89 ' 90 +1' ),

Hadžići  : FK Radnik - NK Zvijezda 0:3 ( Mujagić 30 ' Škrijelj 45 ' Čatić 54 ' ),

Maglaj : BFK Simm Bau - OFK Gradina 1:1 ( Hrustanović 84 '/ Andrić 10 ' ) ,

Banovići : FK Budućnost  -NK Bratstvo 2:1 ( Avdić 12 '  Trumić 14 ' / Ljuca 80 ' ),

Bihać : NK Jedinstvo - FK Goražde   3:0 ( Kadrić 20 ' Bandić 21 ' Božić 68 '),

Tomislavgrad : NK Tomislav – NK TOŠK 2:1 (Šiško 74' Banović 90+2 '/ Smailović 52 ' ),

Nedjelja, 20. Novembar u 13:30 sati,

Gabela  :  NK GOŠK – FK Rudar.