Treće zaredom slavlje futsalera Jahorine, savladan Radnički u Novom Goraždu

Jahorina,. Pale

U meču 3. kola Druge futsal lige Republike Srpske, grupa "Jug" KMF „Jahorina“  u Novom Goraždu savladala je domaću ekipu Radničkog sa  3:4 (1:3).

Paljani su sjajno otvorili susret već posle 10 minuta igre pogocima Danijela Trba (2'), Nebojiše Ćorovića (7') i Miloša Košarca (10') dolaze do prednosti od tri gola 0:3, a  domaćini su dva minuta prije odlaska na odmor pogotkom Miloša Petrovića smanjili na 1:3.

U nastavku, u drugom poluvremenu "kanapa" se tresla tri puta, dva puta Paljana, a jednom futsalera Radnika.

Domaćini su idealno krenuli u drugom periodu, već posle četiri minuta pogocima Aleksandra Milovića (22') i Dalibora Cigale (24') stižu do izjednačenja 3:3 i vraćaju meč na početak, a u 35. minutu Miloš Košarac postigao je pogodak za konačnih 3:4.

Tako Paljani posle velike i rovovske borbe u jednom otvorenom, neizvjesnom i zanimljivom susretu došli su i do treće prvenstvene zaredom pobjede.

Posle odigranih tri kola "Vukovi" sa maksimalnim bodovnim učinkom na prvom su mjestu ligaške tabele sa dva koraka prednosti ispred futsalera Kalinovika, a u sledećem meču dočekaće sastav iz Ljubinja.

Utakmicu su sudili: Bojan Pejić (Sokolac),  Radomir Drakul (Foča) i Njegoš Petrović (Foča).