Željeznica nanijela prvi poraz Kotor Varoši

Futsaleri Željeznice su u 4. kolu Prve lige Republike Srpske u futsalu savladali Kotor Varoš sa 4:2 i tako domaćoj ekipi nanijeli prvi poraz u sezoni, poslije tri vezane pobjede.

Dobro je počelo i u ovoj utakmici po domaću ekipu jer već u 3. minuti Nemanja Knežević pogađa za 1:0. Dugo su gosti tražili izjednačenje i konačno ga našli pogotkom Dragana Bjelice u 16. minuti.

Na početku drugog poluvremena opet vodstvo Kotorvarošana, strijelac je sada Aleksandar Tepić. Posljednjih deset minuta ipak apsolutno pripada Željeznici koja prvo izjednačuje golom kapitena Slobodana Eleza, a potom odmah i preokreće golom Dejana Debelnogića. Tačku na i stavlja u 39. minuti Vladan Minić.

Nakon dva startna poraza na teškim gostovanjima kod Borca i Policajca Željeznica se potpuno podigla i pobjedama protiv Nevesinja i Kotor Varoši uhvatila priključak za gornjim dijelom tabele.

KMF KOTOR VAROŠ - KMF ŽELJEZNICA 2:4 (1:1)
Dvorana u Kotor Varoši
Gledalaca: 50
Sudije: Nikola Tadić i Aleksandar Railić (oba Banja Luka)
Strijelci: 1:0 Knežević 3, 1:1 D. Bjelica 16, 2:1 Tepić 23, 2:2 Elez 30, 2:3 Debelnogić 30, 2:4 Minić 39
Žuti kartoni: Đukić, Tepić (Kotor Varoš)

KOTOR VAROŠ: Kutić, Knežević, Bašić, Đukić, Tepić, Bjelošević, Trifković, Glamočak, Gavrić, Babić, Tomić, Radiša

ŽELJEZNICA: Dragović, D. Bjelica, Perović, Debelnogić, Elez, Čelan, Minić, Ivičević, M. Bjelica, Miletić, Ikonić

Policajac 1 : 5 Borac
Sokrates 0 : 3 Željeznica
Boračka 9 : 1 Nevesinje
Leotar 4 : 3 Kotor Varoš