Remi na Ozrenu

Odlična fudbalska predstava viđena je danas u Kakmužu, domaćin je poveo, pa gost preokrenuo ali se na kraju morao zadovoljiti samo bodom. Ozren je u vođstvo došao golom Vlatka Vukovića u 23. minuti i to je bilo sve za prilično nezanimljivo prvo poluvrijeme.

Zatišje pred buru, jer Laktaši u drugi dio ulaze furiozno i već u sedmoj minuti nastavka izjednačenje donosi Filip Popović. Isti igrač preokreće na 2:1 u 60. minuti. Asistent kod oba gola bio je Mihailo Šipovac, koji je u 62. bio u odličnoj prilici da riješi utakmicu ali se spetljao kod realizacije.

Imali su Laktaši više od igre u drugom poluvremenu, promašivši nekoliko izglednih situacija. Kazna za propuste mogla je stići u 79. minuti, Filip Palikuća je igrao rukom u kaznenom prostoru za opravdano dosuđen jedanaesterac. Loptu je uzeo Bernad Imamović, pucao i promašio.

Ipak, više sretno nego spretno domaćin dolazi do boda u 85. minuti. Nakon jednog prekida lopta se odbila od Vlatka Vukovića promijenivši putanju, golman Laktaša je ostao na krivoj nozi i to je bilo dovoljno da se mreža zatrese. U narednom kolu, koje je na programu u srijedu 2. maja, Ozren će na gostovanje Slobodi dok će Laktaši na svom terenu igrati sa Vranjakom.

OZREN: Cvjetković, Petrović (od 46. Majstorović), Biloglavić, Stjepanović, Vuković V, Katanić, Vuković S, Rakanović, Nikić (od 67. Jaćimović), Imamović, Talić. Trener: Duško Petrović

LAKTAŠI: Metlar, Šipovac (od 70. Palikuća), Bajić, Trninić, Šavija, Erceg, Popović (od 91. Oroz), Keleman, Bursać, Lekić, Radetić. Trener: Miljan Bajić

Dubrave 1 : 1 Alfa Modriča
BSK 2 : 1 Sloga(T)
Željezničar 0 : 6 Proleter
Mladost 7 : 0 Omarska
Vranjak 2 : 0 Borac
Ozren 2 : 2 Laktaši