"Kec" u Lončarima.

Ekipa FK „Mladost“ Lončari je upisala prve bodove u ovom takmičenju i to protiv ekipe FK „Gredice“.

Nije sve dobro krenulo po domaću ekipu, jer  već  u 5. minuti  napadač gostiju Brkić bježi zadnjoj liniji, stoper domaćih Perkić  ga ruši,a sudija Gavrić mu pokazuje direktan crveni karton.

Međutim, nije to obeshrabrilo domaćina, snažno su jurnuli naprijed, šanse su se redale, a u 31. najbolji igrač ove utakmice Marko  Stanković, nakon velike greške golmana gostiju donosi prednost svom timu.

Nisu gosti imali rešenje ni da sa igračem više probiju kroz vezni red domaće ekipe, sa vremena na vrijeme su uspijevali, ali onda ih je čekala posle dnja linija koja je besprekorno odrađivala svoj posao. Koliko su bili nemoćni govori činjenica da su u prvom poluvremenu imali samo jedan šut u okvir gola, Brkić je izašao  1 na1 sa Simićem, ali golman domaćih nogom brani.

Kako se završilo prvo poluvrijeme tako je počelo drugo. Sjajna kombinacija Stankovića i kapitena Miškića, snažan šut kapitena sa 10 metara i rezultat je dupliran , a minut je 52.

Nisu se gosti dobro ni oporavili od šoka, a lopta je ponovo u njihovoj mreži, 57. minut  stijelac sjajni Stanković.

Nadu gostima vraća  Borislav Prole Borislav, u 70' nakon prodora po lijevoj strani, ali bilo kakvu neizvjesnost sprečava Stano  Savić Stanko nakon sjajne kontre u 82,minuti.  Ninić ga odlično proigrava i spaja sa golom gostiju, a iskusni  veznjak povećava rezultat na 4:1.

Nije to bio kraj ove odlične utakmice, u 89. Dragan  Božić  odličnim solo prodorom i sjajnim šutem  matira Simića i postavlja konačnih Mladost-Gredice 4:2.

Mladost-Gredice 4:2.

STADION: Lončari. GLEDALACA: 50. SUDIJE: Gavrić Đorđe, Antić Dragan,Marković Simo. ŽUTI KARTONI:  Božić Z,Savić,Kakuća (MLADOST); Prole Br,Leka(GREDICE).. CRVENI KARTON: Perkić (MLADOST).

MLADOST: Simić6,5,Gajić M6,5,Božić Z7(od 71' Vasić6,5),Gajić B6,5,Perkić-,Kakuća6,5(od  85' Kušlaković-),Vujić7,Savić7,5,Tešanović6,5(od 46' Ninić6,5), Miškić7,5, Stanković8,5.

GREDICE:Stanišić5,Božić7,Gnjatić5,5,Prole S5,5,Zekonja S5,5(od 46' Leka5,5),Brkić6,Durić5,5,Zekonja G5,5(od 46' Zekonja M5,5),Prole Br5,5(od 55' Đurić5,5),Prole Bo6,5,Gavrić5,5.

IGRAČ UTAKMICE: Stanković Marko (MADOST)

Jugović 1 : 1 Mladost 2003
Mladost(L) 4 : 2 Gredice
Mladost(S) 0 : 0 Obilić
Jedinstvo 3 : 2 Zadrugar
Borac 4 : 2 Sava 04