Krupa golom Puzigaće ide dalje

Današnjim utakmicama kompletirana je 1/16 finala Kupa Republike Srpske u fudbalu.

Kozara je odigrala sjajan meč u Kneževu, te savladala Progres sa ogromnih 5:0. Jako dobar meč odigrali su na Sokocu domaći Glasinac i Slavija. Sokolovi su izašli na teren sa jednim znatno izmijenjenim sastavom i bez nekoliko standardnih prvotimaca. Uspjeli su i takvi da stignu do vodstva golom Vladana Minića, ali se u drugom poluvremenu razigrao Blagojević, postigao tri gola i Glasinac je stigao do pobjede od 3:1.

Krupa je sa minimalnih 1:0 izbacila Mladost iz Donje Slatine, dok je Rudar iz Prijedora sa ubjedljivih 7:0 savladao Borac iz Bosanskih Lužana.

SVI REZULTATI:

Slaven – Sloboda (MG) 6:7 (1:1, 0:1)

Igralište: Slavena u Dobrljinu. Gledalaca: 100. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška) . Strelci: Ivančević u 57. minutu za Slaven, a Crnomarković u 37. minutu za Slobodu (MG). Strelci iz penala: Kabić, Rajlić, Kolundžija, Ivančević, Đurašinović za Slaven, a Mitrić, Crnomarković, Malinović, Vidović, Lazendić, Peno za Slobodu (MG). Žuti kartoni: Ivančević (Slaven), Šamara, Savanović, Sladojević (Sloboda).

SLAVEN: Karanović , Kolundžija , Đurašinović , Jovanić  (Kostić ), Ivančević , Gligić , Kabić , Rajlić , Zdjelar , Jelisavac  (Gačić ), Graonić .

SLOBODA: Modić , Lazendić , Peno , Perišić  (Sladojević ), Savanović , Šamara  (Malinović ), Crnomarković , Gračanin , Vidović , Mitrić , Vučković .

Jedinstvo (Ž) – Tekstilac 3:1 (1:0)

Sportski centar 2Drago Kovačević” u Žeravici. Gledalaca: 150. Sudija: Luka Bilbija (Prijedor) . Strelci: Milojević u 9. i Škorić u 84. i 86. minutu za Jedinstvo (Ž), a Kovač u 70. minutu za Tekstilac. Žuti kartoni: Zekonja (Jedinstvo), Susaković, Maksimović, Đekić (Tekstilac).

JEDINSTVO (Ž): Đakušić , Stanković  (od 61. Lazić ), Nedić , Ilić , As. Hamzić , Škorić  (od 87. Bubić ), Milojević , Zekonja , Petrović , Behara , Arežina  (od 66. Kovljen ).

TEKSTILAC: Pećić , Vukadinović , Kovač , Đuričić  (od 53. Brković ), Maksimović , Susaković  (od 66. Da. Ćorić ), De. Ćorić  (od 73. Simić ), Đekić , Eminović , Kukić , Vugdalić .

U  Lužanima sedmica gostiju

BORAC (LUŽANI) - RUDAR PRIJEDOR 0:7 (0: 3)

Igralište: Borca u Lužanima. Gledalaca: 100. Sudija: Dragan Kesić (Gradiška) . Strelci: Lezić u 8, Crnomarković u 18, Davidović u 45, Ramić u 56. i 73, Gavranović u 70. i D. Marmat u 83. minutu.

BORAC (BOSANSKI LUŽANI): Mikač, N. Savić , Bojanović , Milanković , Kojić  (od 46. Grozdanić ), S. Savić  (od 46. Kulaga ), Simić , Miljić , Budeša  (od . Ćorić ), Pivaš , Marinković .

RUDAR PRIJEDOR: Petrović  (od 61. Milinković ), Ramić , Lezić , Polovina , Gavranović , Pekija , Crnomarković , Mikić , Sajak , Kukavica (od 53. D. Marmat ), Davidović  (od 53. Kovačević ).

Ljubić – Sloga (S) 3:0 (3:0)

Stadion: “Siniša Peulić” u Prnjavoru. Gledalaca: 30. Sudija: Velimir Drinić (Modriča) . Strelac: Ferhatović u 9, 13. i 20. minutu. Žuti karton: Jagodić (Ljubić).

LjUBIĆ: Jovanić , Radaković , Kojić , Jagodić  (od 77. Žerebni ), A. Žižak , Ferhatović  (od 82. Savić ), Subić , Burgić , Grahovac  (od 46. Jugović ), Radonjić , Gajić .

SLOGA (S): Smiljanić , S. Ilić  (od 46. Ugren ), Malbašić, Kopanja , Jokanović , Zukanović , Pavlović , Ančić  (od 59. Grgec ), Todorović  (od 56. Maletić ), Kutić , Mirković .

Progres – Kozara 0:5 (0:4)

Igralište: Progresa u Kneževu. Gledalaca: 30. Sudija: Siniša Lazić (Prijedor) . Strelci: Kondić u 5, V. Petković u 14, Novaković u 15, Stjepanović u 30. i Lolić u 61. minutu. Žuti karton: Gvozden (Kozara).

PROGRES: Bekić  (od 35. Barjaktarević ), Dukić , Svjetlanović , D. Đukarić , Glamočić , Bojić , Vuković , Bunić , Budić , Vujančević , N. Đukarić .

KOZARA: Ilić , Komljenović , Šakić  (od 65. Pucarević ), Lolić , Ninković , Petković , Gvozden , Novaković , V. Petković , Stjepanović  (od 46. Kumić ), Kondić  (od 46. Petrović ).

Mladost (DS) – Krupa 0:1 (0:0)

Igralište: Maldosti u Donjoj Slatini. Gledalaca: 100. Sudija: Dražen Marić (Bijeljina) . Strelac: Puzigaća u 81. minutu. Žuti kartoni: Petruljević (Mladost), Makitan, Crnov, Milanović (Krupa).

MLADOST (DS): Kukuruz , Kadić , Petruljević  (od 53. Čaušević ), Huseinagić , Rudan , Limić , Mišić  (od 66. Antonić , od 73. Pajić ),

Jović , Džafić , Perić , Mićić .

KRUPA: Marković , Redžić , Modić , Lukić , Dekić , Savić  (od 46. Milanović ), S. Nikolić  (od 75. Puzigaća ), Ilić  (od 45. Marić ), Crnov , Makitan , L. Nikolić .