Obarska ubjedljiva

U okviru 5. kola Obarska je najzad zaigrala dobro i savladana je Semberija iz Popova, visokim rezultatom od 6:2. Domaćin je posebno dobro odradio prvo poluvrijeme kad su postignuta 4 gola, a u nastavku  su se malo i opustili, pa su Popovljani ublažili poraz.

OBARSKA - SEMBERIJA (P) 6:2 (4:0)
Stadion U V.Obarskoj. Gledalaca: 50. Sudija: Stevo Simić (Ugljevik). Strijelci: B.Stajić u 10, 45. i 60, Zeljić u 20, Blagojević u 55 za Obarsku, a Burić u 63. i Babić u 85. za Semberiju. Žuti kartoni: Blagojević (Obarska), Milanović, Pajić (Semberija P).
OBARSKA: Gojković, Blagojević, Lukić, Stevanović, Šubarić, Stajić (od 61. Bošković), Zeljić, Novaković (od 54. Mikić), Mitrović, Pelemiš (od 54. Savić), Borenović
SEMBERIJA (P): Marjanović, Milanović, Bojanović, Janković, Erić, Pajić (od 65. Vuković), Burić, Gigović, Stajić (od 38. Babić), Mirić, Knežević (od 56.  Znaja)

Zadrugar 4 : 1 Obarska
Stević Jovan 2 : 3 OFK Janja 2009
Miloš Obilić 2 : 1 Drina
Balatun 2 : 3 OFK Magnojević
Proleter 3 : 0 Priboj
Novo doba 2 : 2 Semberija