02.06.2019 19:53 radionovigrad.com

Plamen u Regionalnoj ligi

Rezultatom 2-2 završena je utakmica između „Svodne“ i „Plamena“ iz Donjeg Vodičeva što je gostima bilo dovoljno za plasman u viši rang takmičenja.   Pune su bile tribine u Svodni, a utakmica je do zadnjeg momenta bila neizvjesna budući da je igrač „Plamena“, Zorić dobio crveni karton te su gosti iz Vodičeva skoro cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje. A poveo je „Plamen“ već...

20.05.2019 13:05 radionovigrad.com

Svodna u igri

Fudbaleri Svodne pobijedili su prijedorsku Gomjenicu rezultatom 3:0 u odgođenom susretu 16.kola Područne lige Prijedor (meč je prekinut zbog kiše i vodom natopljenog terena 12.maja). Svođanci su tako smanjili zaostatak za vodećim Plamenom iz Donjeg Vodičeva na samo dva boda (Plamen 37, Svodna 35 bodova) i tako završnicu prvenstva učinili još uzbudljivijom i neizvjesnijom. Strijelci golova za...

13.05.2019 08:55 Predrag Nišić

Nevrijeme u Svodni

Nevrijeme koje je juče pogodilo Svodnu prekinulo je utakmicu Područne lige Prijedor između domaćina Svodne i gostiju iz Gomjenice.Prvo poluvrijeme se  uspijelo odigrati,vodili su domaći sa 1-0,a onda je u kratkom vremenu nastao potop,voda je  prekrila teren Svodne i susret je morao biti prekinut.