09.09.2019 19:54 S. Papaz

Kadeti Slavije nastavili sa dobrim igrama, Ilijaš lako pao

Kadeti Slavije iz Istočnog Sarajeva nastavili su sa dobrim igrama u Omladinskoj ligi BiH grupa Centar ''A'', te su još uvijek bez poraza nakon četiri kola. Izabranici Bojana Regoje su u 4. kolu savladali Ilijaš sa lakih 3:0, te sada nakon četiri kola imaju po dvije pobjede i remija, odnosno osam bodova na svom kontu. Protiv Ilijaša je to išlo poprilično glatko. Igrala se 7. minuta kada je...

25.11.2018 13:33 Jabuka .tv

Ilijaš smečovao Smeč

Odbojkašice HŽOK Smeč Široki Brijeg tijesno su poražene na gostovanju kod OK Ilijaš. U dvoboju trećeplasirane i četvrtoplasirane ekipe Superlige FBiH odigrano je pet setova, a utakmica je bila puna preokreta i neizvjesna do posljednjeg trenutka. Širokobriježanke su prvi set osvojile s 25:20, drugi je pripao odbojkašicama Ilijaša sa 17:25, a treći su ponovno osvojile Širokobriježanke s...