Ilindan sport fest: Han Pijesak sa prvog mjesta u četvrtfinalu
Photo Kika
Na futsal turniru u okviru Ilindan sport festa na Sokocu odigrane su dvije utakmice.
Han Pijesak je u duelu za prvo mjesto savladao ekipu MONS, koju čine iskusniji igrači Futsal kluba Glasinac 4:3. Takmičenje u grupi završava mlada ekipa sokolačkih igrača okupljenih oko tima Sport i rekreacija Glasinac.
U grupi B, Romanijaputevi su u direktnom obračunu za prolaz savladali mlađu ekipu futsalera Glasinca koji su igrali za Ilinadn sport fest ekipu na turniru 5:0. Dječaci su izgorjeli u prevelikoj želji, te turnir završavaju u grupnoj fazi. Još ranije, plasman sa prvog mjesta sa dvije pobjede u četvrtfinale je ozbezbijedio KMF Tango.
Večeras su na rasporedu dvije utakmice, i to obje u kojima igra zvornički Jang Bojs, prvo protiv Upitnika od 20, a onda i protiv E- Sporta od 21. Podsjećamo da je upitnik u subotu savladao E-Sport 2:1 poslije preokreta, tako da će večeras biti izuzetno zanimljivo.