Milan Gutović: Moramo dobiti Borac

Milan GutovićMilan Gutović

Paljanska Romanija u 7. kolu Prve lige Republike Srpske čeka na svom terenu Borac iz Kozarske Dubice. Nisu Paljani u šampionat ušli dobro. Naprotiv, imaju jednu pobedu i pet poraza pa je jasno da im je okršaj sa ekipom iz Kozarske Dubice biti ili ne. O tome nam je govorio i šef stručnog štaba Milan Gutović.

-Nema tu šta mnogo da se priča. Ovo nam je finale svih finala. Prokockali smo neke prilike i utakmice i sada jednostavno moramo da idemo da dobijemo. Neću ni da razmišljam o nekom drugom rezultatu. Igrači znaju dobro šta nam znači ovaj okršaj. Pobedom hvatamo kakav takav priključak za ostalim konkurentima i sigurno je da bi sa više optimizma išli na naredne okršaje. Protekle dane smo iskoristili za dobar rad, atmosfera je dobra, igrači odlučni da napravimo nešto u ovom susretu. To nešto su tri boda, jasan je Gutović.

Neće on u ovom susretu moći da računa na Dačevića, ima tri žuta kartona, te Radosavljevića. On je povređen. Po svemu sudeći na gol se vraća veteran Mladen Lučić.

-Povratak Lučića će nam značiti. Iskusan i kvalitetan golman, donosi nam sigurnost u defanzivi, a nedostajaće nam ova dva igrača. Šta da se radi, moramo naći zamenu za njih, rekao nam  je šef stručnog štaba Romanije, Milan Gutović.