Leotar savladao Vlasenicu

U najavi utakmice FK Leotar i FK Vlasenica šef stručnog štaba Leotara Davor Berber je najavio da će to biti tvrda utakmica bez obzira na trenutno stanje gostiju na tabeli.
Upravo se tako i dešavalo danas na Policama.
Nisu lako igrači Leotara dolazili do protivničkog gola, ipak jedan ubačaj Bogdanića sa desne strane, Aćimović u 17. minuti odlično skače i dovodi svoju ekipu u rano vodstvo.
U nastavku igre u prvom poluvremenu primljeni pogodak nije poremetio defanzivnu igru gostiju bazirajući se na kontranapade.
Igrao se 37. minut kada upravo iz takvog napada Stupar izlazi sam pred golmana domaćih Kolaka koji sjajno interveniše.
Minimalnim vođstvom Leotara završilo se prvo poluvrijeme.
Drugo poluvrijeme nije se ni malo razlikovalo od prvog, Leotar bezuspješno napada i ima posjed, a gosti opet imaju izglednu priliku kada u 66. minuti sa nekih dvadeset metara oštro po zemlji šutira Matić, ali i ovaj put odlično interveniše i skreće loptu u korner.
Izvršio je trener domaćih i nekoliko izmjena, a upravo rezervista Dišić u 92. minuti,  nakon sjajnog ubačaja lopte od Aćimovića, postiže konačan rezultat utakmice.
Treba pohvaliti i sudije na ovom meču na čelu sa glavnim sudijom Miroslavom Bjelicom koji su sjajno odradili svoj posao.

Sara Mijanović vicešampionka Balkana
Sara Mijanović vicešampionka Balkana
  Sara Mijanović donijela je najbolji rezultat za atletsku reprezentaciju Bosne i Hercegovine na ovom Balkanskom prvenstvu u atletici, osvojivši srebrnu medalju u trci na 100 metara prepone i...