Određene sudije za 19. kolo: Panić u Gradišci, vraća se Mario Jelić

Aba

Utakmicama 19. kola nastavlja se ovog vikenda m:tel Prva liga Republike Srpske u fudbalu.

Poslije propuštene polusezone zbog povrede vraća se Mario Jelić i on će suditi utakmicu Famos - Omarska. Njemu pomažu Milan Dujaković i Aleksandar Milaković, dok je četvrti sudija Marko Erak.

Miroslav Bjelica će suditi derbi Sutjeske i Leotara. Njemu pomažu Nikola Tešanović i Strahinja Trifković, dok je Marko Domazet četvrti sudija.

Još jedan derbi igra se u Gradišci gdje se sastaju Kozara i Slavija. Utakmicu sudi Bojan Panić, uz asistenciju Dragana Keranovića i Željka Čelice. Četvrti sudija je Vanja Ajder.

Stefan Bokić će suditi utakmicu Laktaša i Vlasenice, uz asistenciju Voja Zurovca i Gorana Jovića. Četvrti sudija je Dejan Popović.

Bijeljinac Mladen Mirić sudi meč Drine i Zvijezde 09. Uz njega su Nemanja Jovanović i Risto Elezović, dok je četvrti sudija Stefan Đukić.

Još jedan Bijeljinac delegiran je za Krupu na Vrbasu gdje igraju BSK i Velež. Dalibor Lukić je glavni sudija, pomažu mu Dragan Matović, Milan Spasojević, te Bojan Mitrović kao četvrti sudija.