Borac upalio motore
Borac počeo pripreme
Ženski fudbalski klub Borac iz Banja Luke krenuo je sa pripremama za nastavak sezone u Premijer ženskoj ligi Bosne i Hercegovine gdje ih očekuje grčevita borba za opstanak u društvu najboljih bh. fudbala za žene.
Banjalučanke će kompletne pripreme odraditi u svom gradu i trener Bojan Vukomanović, koji je na kraju postavljen na funkciju trajnog trenera ekipe do kraja sezone izvršio je prozivku i predstavio plan i rad priprema.
Borac je polusezonu završio na sedmom mjestu sa sedam bodova, jednim više od Lokomotive koja je posljednja i četiri manje od šestoplasiranog Libera Goražda, pa će se na kraju više od pola lige boriti da zadrži status premijerligaša na kraju sezone.
Klub je napustila Senada Muratović, a barem za sada, novih imena nije bilo, ali u narednim danima će se znati mnogo više kada je u pitanju igrački kadar.