3 : 1
0 : 1
Prvi gol na drugoligaškim terenima u Šamcu,gosti iz Teslića došli u vodstvo
1'
U meču drugoligaškog "Zapada" u Šamcu samo što je utakmica počela gosti su poveli. Skoro na centru igrališta pogrešio je Dušan Bijelić, Teslićani su sve to vešto kaznili, a Nikola Josipović loptu je pospremio u mrežu. Dakle, teče 4.minut utakmice, a od 1.minuta Proleter protiv Borca u Šamcu vodi sa 1:0.
Pauza između dva poluvremena ističe. Uskoro će meč biti nastavljen. Borac nešto bolji, ali gosti vode sa 1:0 još iz 1.minuta
Krenula je lopta sa centra, Aleksandar Ćosović je šutirao i pogodio stativu, na odbijenu loptu natrčao je DŽafer DŽafić i poslao u mrežu. Sada je 1:1.
Preokret u Šamcu,Borac je poveo
Nemanja Đukarić igrao je namerno rukom pred svojim golom, zaradio drugi žuti karton i put u svlačionicu. Jovan Vujanić sa "bele tačke" donosi preokret. Sada Borac vodi sa 2:1.
:1 za Borac. U 90.minutu Ćosović je izveo korner sa desne strane, Bijelić je loptu zahvatio glavom i zakucao pod prečku