1 : 2
1 : 0
Sastavi: C. Vrh: Komić, Vunjak, Savičić, Đuranović, Đurić, Tomlović, Lazić, Cvjetić, Amiđžić, Simić, Rogić Rezerve: Račić, Štrbac, Kisin, Stanković, Matić, Đurić Škorić.
Sloga: Štrkivuć, Garić, Dragić D. Resanović, Vujičić, Objedović S, Objedović Sa. Dragić Ž. Stanković, Torbica, Tambić. Rezerve: Kečin, Rodić, Ribić, Damjanović, Malinović, Vučković.
Službena lica: Sudija: Pećanac Nikola ( I Drvar) Jelić Mario (BL) Sljepčević Vlado (Šipovo) Delegat: Šipka Dejan (BL)
4. min. prva Å”ansa na utakmici, Å”ut Simića preko vrata Å trkovića.
16min. PrekrÅ”aj za domaće s leve strane, ubacivanje u prostor vrata ali Cvjetić nije dovoljno dobro loptu zahvatio glavom.
22min. PĐiranović je "požurio" u u ekipi domaćih , zbog povlačenja protivnika za dres.
26mim. Grbić prekrÅ”aj na domaćem igraču, (saplitanje protivnika)
31 min. 1:0 za domaće i prvi pogodak za domaće u Regionalnoj ligi -zapad, Pogodak Amižđića.
40min. sansa za goste , Pokusao je Stanković s 20ak metara ali pored vrata domaćih.
43minut. Domaći Đuranović čini prekrÅ”aj nad, Stankovićem, ali je piÅ”taljka ostala "nema", nakon protesta domaćih , Samo je Torbica "Požurio" zbog protesta.
Kraj prvog dela u Jaružanima, Crni Vrh 1:0 Sloga.