0 : 4
0 : 4
Ostalo
Kraj meča u Lukavcu. Sarajevo je u osmini finala Kupa BiH. Pobijedili su domaći Radnički. Dakle, Radnički-Sarajevo 0 : 4!
90'
Korner
Korner za Sarajevo, ali domaći tim je izbacio loptu iz svojih šesnaest metara.
87'
Ostalo
Završnica meča-pobjednik je bio poznat posle 20 minuta igre.
85'
Ostalo
Ulazimo polako u finiš meča, bez nekih velikih uzbuđenja u Lukavcu, Sarajevo i dalje kontroliše igru..
78'
Ostalo
Kasumović prijeti ali bezuspješno..
70'
Ostalo
Bez nekih uzbuđenja trenutno na Jošiku u Lukavcu..
64'
Ostalo
Sjajna akcija Sarajeva, Handžić je testirao Smajića, ovaj odlično brani-ostaje 0:4 za Sarajevo!
60'
Slobodan udarac
Dobar pokušaj domaćih-Halilagić je pucao iz slobodnog udarca ali je Džafić odlično reagovao.
52'
Ostalo
Počelo je drugo poluvrijeme meča u Lukavcu.
46'
Produžetak
Igra se sudijska nadoknada u Lukavcu-Dakle ostaje 0:4 za Sarajevo
45'
Kraj prvog dijela u Lukavcu. Sarajevo vodi sa 4:0 protiv Radničkog.
45'
Ostalo
Ništa od gola domaćih, sudija se konsultovao sa pomoćnim sudijom i odlučio da poništi gol Radničkog..
42'
Šutirao je Rahmanović sa nekih 20 metara od gola domaćih, lopta je pogodila nekoga od domaćih igrača i prevarila Smajića- 0:4!
37'
Žuti karton
Mustedanagić je napravio neoprezan start i zaradio javnu opomenu.
36'
Ostalo
Sada je jedan mirniji period igre u Lukavcu.
32'
Ostalo
Dvije dobre prilike za Sarajevo, prvo je Pejović šutirao, golman domaćih je sjajno reagovao, zatim Rahmanović upošljava Handžića koji se spetljao i odbrana domaćih je otklonila opasnost.
27'
Ostalo
Domaćin se ne predaje, napravili su sjajnu kontru, Kasumović je šutirao malo iznad prečke gola Džafića..
26'
Ostalo
Odbranila se ekipa Sarajeva i kreira novu akciju.
24'
Korner
Novi korner za domaći tim..
23'
Svoj drugi gol danas, a treći na utakmici postiže Anel Hebibović..Sarajevo vjerovatno završava posao na ovom meču u 20. minuti.
20'
Ostalo
Domaći su imali šansu ali je Džafić bio na visini zadatka. Radnički je izborio prvi korner..
17'
Ostalo
Domaći su tražili penal. Sudija je pokazao da nema elemenata za najstrožu kaznu, utakmica se igra dalje..
8'
0:2 za Sarajevo..strijelac je Anel Hebibović.
3'
Ostalo
Prihvatio je jednu dubinsku loptu i rutinski savladao golmana domaćih Smajića..odličan početak Sarajeva.
3'
Ostalo
Počela je utakmica u Lukavcu.
1'
Goool. Haris Handžić dovodi Sarajevo u vodstvo.
1'
Postava
Smajić Enis Salihović Hasmir Halilagić Mirza Kasumović Almis Junuzović Eldar Mujagić Dženan Murselović Damir Čičkušić Ajdin Dautović Nedim Bećirović Amer Nukić Adnan. Na klupi: Omić Mirnes Subašić Semir Šubić Adnan Begić Mahir Derdemez Tarik Kapidžić Admir Mehić Asmir Aljukić Dženis Mehanović Mirnes
0'
Protokol
Glavni sudija: Sabrija Topalović Delegat utakmice: Eldin Hodžić Prvi pomoćni sudija: Emir Delić Drugi pomoćni sudija: Jure Musa 4. sudija: Dražen Marić