1 : 0
1 : 0
Å ut na gol
Brza kontra Slobode, Maksimović je tukao iskosa sa lijeve strane Å”esnaesterca, ali je lopta zavrÅ”ila pored gola.
82'
Å ut na gol
Dobru akciju odigrali su Trebinjci u 65. Minuti. Čolić je ubacio ka Zecu, on pokuÅ”ao da proigra Todorovića. On se okliznuo i nije uspio doÅ”i do lopte. Bila bi to dobra prilika za ovog napadača.
65'
Ostalo
Domaći su se probudili u 63. Minuti, Jedna duga akcija Slobode, lopta je iÅ”la nekoliko puta sa jedne na drugu stranu gola PeriÅ”ića, ali je niko nije uspio gurnuti u mrežu.
63'
Ostalo
UÅ”li Zec i Marko PeriÅ”ić, izaÅ”li Sekulović i Aćimović.
57'
Ostalo
Terenska inicijativa Leotara.
52'
Å ut na gol
Odličlan napad Todorivića, ali je njegov udarac izblokiran.
48'
Ostalo
Nastavljna utakmica
46'
Izmena - ulaz
IzaÅ”li Veselinovića i Ramića u igri su Predragović i Maksimović.
46'
Zaustavno vreme
Igraće se joÅ” jedan minut.
45'
Å ut na gol
Dženis Beganović je probao po sredini, sa nekih 25 metara. Brani PeriÅ”ić.
43'
Slobodan udarac
Sada nekoliko oŔtrijih startova igrača Leotara na sredini terena.
39'
Žuti karton
igrao rukom, daleko od svoga gola.
34'
Žuti karton
OÅ”tar start na Husejinovića.
31'
Korner
Nije bilo opasnosti po gol domaćina nakon prvog kornera gostiju.
30'
Å ut na gol
Iz slobodnog udearca tukao je Ognjen Todorović, ali je lopta zavrÅ”ila na spoljnoj strani mreže. Lukav pokuÅ”aj Todorovića.
29'
Å ut na gol
Husejinović je bio u dobrom prodru, lopta je stigla do Osmića,a on iz dobre pozicije tuče preko gola Leotara.
23'
Ostalo
Sada se igra uglavnom između dva Å”esnaesterca. Bez pilika za gol.
15'
Penal
Šutirao je, a golman Perić zaustavio je njegov udarac. Lopta se ipak vratila Beganoviću i on je sada pogodio mrežu Leotara.
7'
Ostalo
Počela je utakmica u Tuzli.
1'
Postava
Bukvić Semir Jusić Emir Devedžić Kenin Čivić Muharem Beganović Amar Husejinović Said Beganović Dženis Osmić Jasmin Balić Josip Veselinović Mladen Ramić Mirsad. Na klupi: Erić Filip Saletović Tarik Mehmedović Eldar Kurtalić Alen Alić Adi Maksimović SaÅ”a Avdić Nedim Predragović Fedor Mujagić Abid
Postava
PeriÅ”ić Risto Milić Zoran Paranos Stefan Todorović Ognjen Sekulović MiloÅ” Aćimović MiloÅ” Nikolić Lazar Čolić David Đurić Andrej Arsić Vladimir Bosančić Dejan. Na klupi: Vukanović Mićo Milović Đoko Andrić Srđan Ramić Anel Zečević Lazar Mićunović Milorad Ateljević Igor PeriÅ”ić Marko Zec Asim
Ostalo
Meč počinje u 20 časova.
Protokol
Glavni sudija: Mulahasanović Adis Delegat utakmice: Đuran Mario Prvi pomoćni sudija: ČauÅ”ević Moamer Drugi pomoćni sudija: Udovičić Sreten 4. sudija: Å ehović Admir