Izmena - ulaz
Kurteši je na terenu poslednjih 8 minuta igre.
82'
Ostalo
Ulazimo u poslednjih 10 minuta u Modriči. Domaci kontrolišu utakmicu i gotovo sigurno da će osvojiti zaslužena 3 boda.
80'
Knežević Stefan
65'
Riđošić Luka je na terenu..
65'
Cvijanović pogađa za 3:0..
64'
Alić je izašao.
46'
Matija Tadić je u igri.
46'
Kraj prvog poluvremena u Modriči. Modriča - Drina 2:0
45'
Žuti karton
Još jedan službeni predstavnik Modriče (pomoćni trener Petrović) je dobio žuti karton zbog prigovora.
45'
Žuti karton
Stanišić iz Drine je zaradio javnu opomenu.
43'
Žuti karton
Trener domaćih Drinić je takođe zaradio javnu opomenu zbog prigovora na sudijsku odluku.
43'
Ninković Nemanja
39'
Radulović Milan
39'
Šut na gol
Prva prilika za goste, šutirao je jedan igrač Drine, lopta je pogodila nekoga od domaćih i promijenila smijer i gotovo preletjela golmana domaćih ali je uspio krajnjim naporom da je zakači i odbrani svoj gol.
29'
Mateja Božić za 2:0, šutirao je dva puta, izblokiran je da bi u drugom pokušaju pogodio praznu mrežu gola Drine..
24'
Korner
Pokušali su gosti nakon kornera ali je odbrana Modriče se odbranila.
9'
Šoškić je pogodio za Modriču. Domaćin vodi sa 1:0..
4'
Šut na gol
Mateja Božić je šutirao sa nekih 17m ka golu gostiju ali je Ružić bio na mjestu.
2'
Protokol
Glavni sudija: Došlo Slađan Delegat utakmice: Balaban Goran Prvi pomoćni sudija: Ilinčić Goran Drugi pomoćni sudija: Čelica Željko 4. sudija: Domazet Marko