90.'
Crveni karton
Alić
86.'
U 64.minutu dugo je lopta boravila na polovini Podrnja, doÅ”la je do Ivanovića koji Å”utira sa oko 18 metara i donosi rezultatski preokret. Sada je 2:1, vode Dervenćani.
64.'
Penal
U 54.minutu korner sa desne strane za domaćina, u skoku dominira Vide Ivanović i glavom loptu Å”alje u mrežu. Rezultat je nereÅ”en, sada je 1:1.
54.'
Postava
Aleksandar Simić(G) , Goran GaleÅ”ić , Vide Ivanović , Dragan Jolović , SaÅ”a Đuričić , Danilo Živanović , Marko JanjuÅ”ević , Đorđije Ajković , MiloÅ” Čudić , Ozren Perić , Muamer Hamzić (K), DOMAĆI TIM - REZERVE Dejan Plisnić(G) , Berin Torlaković , Predrag Lejić , Danijel Vukmirović , Gavrilo Teofilović , Srđan BaÅ”ić , Danilo Ignjić ,
Postava
Borislav Ilić(G) , UroÅ” Zupur , Faris Prcić , Slobodan Jelić , Mladen Dujković , Aco Đokić (K), Å aban Nasufović , Dejan Savić , Željko Ristić , Dejan Stojanović , Danijel Erić , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Sead Bećirović(G) , Stefan Đukić , Vladan Jezdić , Adel Alić , Nemanja Stevanović , Amar Mehmedović , Mario Maksimović ,
U Derventi goati od 29.minuta vode sa 1:0. Naime, Podrinje je tada izvelo brzu i tečnu akciju, pa je usledio snažan udarac, Aleksandar Simić u stilu vrhunskih čuvara mreže loptu Å”alje u korner. Izveden je udarac sa ugla sa desne strane, do lopte je doÅ”ao Danijel Erić i pogodio cilj.
Ostalo
Inače, bleda utakmica, anemična igra oba tima, Tekstilac je imao dve prilike, ali gosti su bili spretniji. Apsolutno zasluženo vode sa 1:0 u Derventi.