90+4'
Penal
Jedan igrač Posušja je igrao rukom. Bio je to Lučić.
86'
Dobro ubacivanje sa desne strane koristi Begić i domaćin je došao do poravnanja.
71'
Nova prilika za Bobana, ali je on još jednom neprecizan. Pas je mogao ići i ka Kamenaru. Bio je on u dobroj poziciji.
54'
Dobar pokušaj, ali lopta završava pored gola.
49'
45'
Brza kontra Posušja. Probio je Lučić, ali nije loptu stigao na pravi način Begić. Otišla je pored gola Širokog.
35'
Iskoristio je on jednu dobnru akciju svoje ekipe. Prevario je dvojicu igrača Posušja, te sa nekih 16 metara matirao golmana domaćina.
32'
Šut na gol
Siril Kpan 15
Dobar napad gostiju, ali Kpan ne dolazi do lopte nakon ubacivanja sa desne strane.
23'
Ostalo
Terenska inicijativa domaćih. Imali su i dvije dobre prilke da dođu do gola, ali nisu matirali golmana Širokog.
10'
Protokol
Sudije: Antoni Bandić (Grude) [Glavni], Boris Dujmović (Mostar) [Pomoćnik], Davor Beljo (Mostar) [Pomoćnik],
Postava
Franko Kolić(G) , Arijan Brković , Karlo Kamenar , Dario Krišto (K), Karlo Stapić , Dominik Begić , Jovan Vladimir Pavlović , Zvonimir Begić , Frane Maglica , Luka Lučić , Gabrijel Boban , REZERVE Boris Baćak(G) , Marko Galić(G) , Ante Bekavac , Stipe Miličević , Leonardo Petrović , Nikola Mandić , Ivan Marić , Josip Bešlić , Andro Babić , Robert Jandrek ,
Postava
Tomislav Adolf Tomić(G) , Ivan Pranjić , Ivan Šaravanja , Marko Capan , Bože Vukoja , Cyrille Dominique Kpan , Mate Šuto , Daniel Lukić , Luka Mamić , Marijan Ćavar (K), Mihael Kuprešak , REZERVE Ivan Puljić(G) , Jere Vrcić , Stephen Chinedu , Ilija Bagarić , Filip Matić , Tvrtko Buljan , Božo Musa , Di Mateo Lovrić , Matej Gašpar , Tomislav Dadić , Tomislav Tomić ,