Igrao je rukom van kaznenog prostora.
85'
Å ut na gol
Alonzo Pirt
Opet dobra Å”ansa za Famos. Pirt je joÅ” jednom pobjegao odbrani gostiju, ali je Vujičić danas najbolji u svojoj ekipi i joÅ” jednom čuva svoju mrežu
75'
Å ut na gol
Danijel Marin 19
Prva prava Å”ansa za Omarsku. Odličan Å”ut Daniela Marina, Igor Rončević joÅ” ljepÅ”om paradom izbacuje u kormer
66'
Stjepanović postiže gol, ali je na asistenciju pomoćnika on poniÅ”ten zbog ofsajda
61'
Sjajna Å”ansa za Famos. Hrkalo je dodao VraneÅ”iću, ovaj Å”utirao tik pored gola, a Stjepanović zamalo kasni da zatvori to klizećim
60'
Å ut na gol
Mladen Perović
Dobar pokuÅ”aj Perovića iz slobodnog udarca, tik pored stative
52'
Stjepanović glavom na centarÅ”ut Perovića, brani Vujičuć
45'
Å ut VraneÅ”ića pravo u Vujičića
39'
Dobio je loptu iz dubine u prostor, iskoristio brzinu i zakucao loptu u mrežu Vujičića
36'
Å ut na gol
Nikola Danilović
Dobar udarac igrača famosa, ali lopta ide pored gola.
35'
Å ut na gol
Dobar Å”ut Perovića iz voleja, ide lopta pored gola
27'
Å ut na gol
Alonzo Pirt
Nova odlična Å”ansa za Famos. Mladen Perović je centrirao, Stjepanović spustio loptu za Pirta koji je zaboravljen od odbrane Omarske ali Å”utira iznad prečke
21'
Odmah joÅ” jedna odlična Å”ansa za domaće. Adnan VraneÅ”ić je Å”utirao, izblokiran je, a TeÅ”anović glavom Å”utira, a Stojnić i Vujičić uspjevaju da sačuvaju gol
19'
Ognjen Stjepanović postiže svoj prvi gol u sezoni nakon cemtarÅ”uta Darka Hrkala
16'
Ostalo
15 minuta proÅ”lo, bez većih uzbuđenja
15'
Faul
Već u drugoj minuti Famos traži penal poslije duela Stjepanovića i Jovičića, sudija Jović ne pokazuje niÅ”ta. Poslije ukazivanja pomoći Stjepanović se vraća u igru
2'
Postava
Luka Vujičić(G) , Mario Sajak , Nikola Kopanja , Vladan Anđić (K), DuÅ”ko Stojnić , Ognjen Jaćimović , Dragoslav Jovičić , Mario Mikić , Milan Kovačević , Đorđe NiÅ”ić , Milan Vračar , REZERVE Nikola Begović(G) , Bojan Romanić , Anando Krecelj , Daniel Marin , Milan Petković , Lazar NiÅ”ić , David Trkulja , Predrag Lajić ,
Protokol
Stadion: SPORTSKI CENTAR VOJKOVIĆI. Sudije: Radenko Jović (Bijeljina) [Glavni], Milan Spasojević (Zvornik) [Pomoćnik], Radmilo Vuković (Bijeljina) [Pomoćnik]