Prva izmena za goste iz Cerovljana. Iz igre Čolić u igri je Šinik.
84'
Ostalo
84'
Ostalo
Dvostruka izmena u ekipi domaćih, Iz igre Milinović i Komljenović, dok su u igri Mizdrak i Bavarčić.
84'
Ostalo
Dvostruka izmena u ekipi Maglajana Iz igre Milinović i Komljenović u igri su Mizdrak i Bavarčić.
84'
Ostalo
Dvostruka izmena u ekipi domaćih Iz igre Milinović i Komljenović u igri su Mizdrak i Bavarčić.
84'
Ostalo
Nova prilika za Maglajane, ponovo je bio u prilici Softić ali lopta završava tik iznad gola.
64'
Ostalo
Druga izmena u ekipi Borca Iz igre Karanović U igru Nikolić.
63'
Ostalo
Sabljić je drugi igrač u beležnici sudije. Ne dozvoljeno oštar start.
62'
Ostalo
Stopostotni prilika za ekipu Borca. Softić iskosa sa nekih sedam metara tik desne stative Vržine.
60'
Ostalo
Prva prilika u drugom poluvremenu za goste. Kozić centr-šut za Amovića koji šutira sa petnaestak metara ali brani Vrežina.
56'
Ostalo
56'
Žuti karton
Prva javna opomena na utakmici, Darko Lakić. Ne dozvoljeno oštar start.
36'
Prva prilika i šut u okvir za domaće sa 20ak metara Milunovića za izjednačenje u Maglajanima.
24'
Nakon greške domaćih fudbalera u šumi mogu sa 5m najbolje se snalazi Amović za prednost gostiju iz Cerovljana.
10'
Protokol
Sudija: Dragiša Vranić (Gradiška) Asistenti: Stefan Vujičić i Dušan Gvozdić ( oba Gradiška) Delegat: Borko Golić (Gradiška)