Ostalo
Četvrti pogodak Luke Kovača na utakmici iskosa s leve strane.
62'
Ostalo
Prica ozbiljnija prilika u drugom delu igre za domaće. Ponovi je Kovač bio u prilici ali ovog puta ne precizan.
60'
Ostalo
Prva izmena u ekipi Župe. Iz igre Brdan u igru Savić.
57'
Ostalo
Posle udarca sa ugla za goste u "šumi" nogu najsptetni je bio Mijatović za pogodak Milosavčana za 3:2 što je i rezultati prvog dela igre.
45'
Ostalo
Lukić, sjajna asistencija zaVerića koji šutira tik pored desne Stative Župe.
42'
Ostalo
100% prilika za domaće, Solo prodor Miletića po sredini. Šut sa. Petnaestak metara ali vrhovima prstiju brani Rililć.
38'
Ostalo
Het trik Luke Kovača u Aleksandrovcu i 3:1.
27'
Ostalo
Tek sto su se emocije smirili posle proslave izjednačujućeg pogodna, hladan tuš za goste. Luka Kovač povećava prednost domaćih.
18'
Ostalo
Solo prodor Kovača po desnoj strani za izjednačenje u Aleksandrovu.
17'
Ostalo
Prva tolika iz ničega za goste iz Miloševaca, Brdan za 0:1.
9'
Ostalo
Prva ozbiljnija prilika za domaće, Berić sa deseta metara ali lopta završava tik pored gola Railića.
7'
Protokol
Sudija: Radovanović Miloš (Trn) Asistenti sudije: Nakmičić Damjan (Trn) i Miličević Milan (Laktaši) Delegat: Vujanić Goran (Gradiška) Posmatrač suđenja: Vrhovac Radiša (Laktaši)