XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Leotar
Trebinje
29 : 31
Sloga(D)
Doboj
12.05.2019 17:00
Leotar
29 : 31
Sloga(D)
Polufinale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac M:TEL
Banja Luka
31 : 34
Sloga(D)
Doboj
11.05.2019 18:00
Borac M:TEL
31 : 34
Sloga(D)
Leotar
Trebinje
28 : 26
Lokomotiva
Brčko
11.05.2019 20:00
Leotar
28 : 26
Lokomotiva
1/4 Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Hercegovina
Nevesinje
25 : 27
Leotar
Trebinje
02.04.2019 19:00
Hercegovina
25 : 27
Leotar
Borac M:TEL
Banja Luka
33 : 22
Slavija
Istočno Sarajevo
14.04.2019 17:00
Borac M:TEL
33 : 22
Slavija
Sloga(D)
Doboj
32 : 23
Derventa
Derventa
27.03.2019 19:00
Sloga(D)
32 : 23
Derventa
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
26 : 31
Lokomotiva
Brčko
10.04.2019 17:00
Kozara Mlijekoprodukt
26 : 31
Lokomotiva
Treće pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Hercegovina
Nevesinje
10 : 0
Drina
Zvornik
09.03.2019 17:00
Hercegovina
10 : 0
Drina
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
27 : 26
Mladost
Banja Luka
09.03.2019 20:00
Kozara Mlijekoprodukt
27 : 26
Mladost
ORK Borac
Banja Luka
39 : 24
Prijedor
Prijedor
09.03.2019 18:00
ORK Borac
39 : 24
Prijedor
Drugo pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Višegrad
Višegrad
26 : 30
Hercegovina
Nevesinje
02.03.2019 19:00
Višegrad
26 : 30
Hercegovina
Teslić
Teslić
0 : 10
Mladost
Banja Luka
06.03.2019 00:00
Teslić
0 : 10
Mladost
Sloga(P)
Prnjavor
26 : 44
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
06.03.2019 18:30
Sloga(P)
26 : 44
Kozara Mlijekoprodukt
Prijedor
Prijedor
30 : 25
Kozara
Gradiška
02.03.2019 17:00
Prijedor
30 : 25
Kozara
Čelinac
Čelinac
21 : 32
ORK Borac
Banja Luka
06.03.2019 20:00
Čelinac
21 : 32
ORK Borac
Jedinstvo 2015
Brčko
24 : 35
Drina
Zvornik
06.03.2019 20:00
Jedinstvo 2015
24 : 35
Drina
Prvo pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Hercegovac
Bileća
22 : 26
Hercegovina
Nevesinje
27.11.2018
Hercegovac
22 : 26
Hercegovina
Glasinac
Sokolac
0 : 10
Višegrad
Višegrad
21.11.2018
Glasinac
0 : 10
Višegrad
Teslić
Teslić
10 : 0
Kotor Varoš
Kotor Varoš
21.11.2018
Teslić
10 : 0
Kotor Varoš
Sloga(P)
Prnjavor
10 : 0
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
21.11.2018
Sloga(P)
10 : 0
Kozara Mlijekoprodukt 2
Srbac
Srbac
23 : 32
Mladost
Banja Luka
21.11.2018
Srbac
23 : 32
Mladost
Srednjoškolac
Novi Grad
22 : 40
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
28.11.2018
Srednjoškolac
22 : 40
Kozara Mlijekoprodukt
Prijedor 2
Prijedor
0 : 10
Kozara
Gradiška
21.11.2018
Prijedor 2
0 : 10
Kozara
Laktaši
Laktaši
0 : 10
Prijedor
Prijedor
21.11.2018
Laktaši
0 : 10
Prijedor
ORK Borac
Banja Luka
35 : 18
Kaluđer
Banja Luka
21.11.2018
ORK Borac
35 : 18
Kaluđer
Borac M:TEL 2
Banja Luka
0 : 10
Čelinac
Čelinac
21.11.2018
Borac M:TEL 2
0 : 10
Čelinac
Jedinstvo 2015
Brčko
31 : 25
Bijeljina
Bijeljina
28.11.2018
Jedinstvo 2015
31 : 25
Bijeljina
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 6 korisnika
Takmičenje prati 11 korisnika