XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.03
20:00
Borac
Radnik MD Å op
2
6
18.03.2023 20:00 2 : 6
Polufinale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.03
20:30
Radnik MD Å op
Derventa
6
2
17.03.2023 20:30 6 : 2
17.03
18:30
Borac
Čelinac
10
3
17.03.2023 18:30 10 : 3
1/4 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.02
16:15
Akademac
Čelinac
2
2
08.02.2023 16:15 2 : 2
08.02
21:00
Radnik MD Å op
Željeznica
6
1
08.02.2023 21:00 6 : 1
08.02
21:00
Borac
Medi. fakultet
5
0
08.02.2023 21:00 5 : 0
16.02
19:00
Policajac
Derventa
3
4
16.02.2023 19:00 3 : 4
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.01
16:15
Akademac
Kalinovik
4
1
25.01.2023 16:15 4 : 1
25.01
20:00
Medi. fakultet
Glasinac
7
3
25.01.2023 20:00 7 : 3
01.02
20:00
Ugljevik
Željeznica
2
7
01.02.2023 20:00 2 : 7
24.01
19:00
Brod
Radnik MD Å op
1
5
24.01.2023 19:00 1 : 5
01.02
19:00
Prijedor
Borac
1
6
01.02.2023 19:00 1 : 6
17.01
19:45
Čelinac
Doboj
8
1
17.01.2023 19:45 8 : 1
01.02
17:45
Rudar Prijedor City
Policajac
4
4
01.02.2023 17:45 4 : 4
25.01
18:00
Derventa
Kotor VaroÅ”
6
3
25.01.2023 18:00 6 : 3
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.11
16:15
Leotar
Akademac
2
2
30.11.2022 16:15 2 : 2
07.12
20:30
Medi. fakultet
Nevesinje
4
2
07.12.2022 20:30 4 : 2
24.11
16:30
Tango
Željeznica
1
5
24.11.2022 16:30 1 : 5
29.11
21:00
Glasinac
Young Boys
9
2
29.11.2022 21:00 9 : 2
23.11
19:30
Jahorina
Kalinovik
3
3
23.11.2022 19:30 3 : 3
14.12
20:00
Ugljevik
Beli anđeo
8
3
14.12.2022 20:00 8 : 3
24.11
19:10
Rudar
Doboj
1
2
24.11.2022 19:10 1 : 2
30.11
20:00
Å ampion
Policajac
2
3
30.11.2022 20:00 2 : 3
23.11
16:45
Student
Borac
0
5
23.11.2022 16:45 0 : 5
22.11
19:30
Čelinac
Sokrates
11
2
22.11.2022 19:30 11 : 2
22.11
20:30
Rudar Prijedor City
Boračka
10
5
22.11.2022 20:30 10 : 5
23.11
17:30
Dubica
Prijedor
3
10
23.11.2022 17:30 3 : 10
23.11
20:30
Kneževeo
Kotor VaroÅ”
4
6
23.11.2022 20:30 4 : 6
23.11
21:00
Derventa
JoŔavka
5
0
23.11.2022 21:00 5 : 0
01.12
20:30
Imperija
Radnik MD Å op
5
7
01.12.2022 20:30 5 : 7
23.11
20:00
Brod
Obilić
6
0
23.11.2022 20:00 6 : 0
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.11
17:30
Dom sportova
Imperija
2
6
09.11.2022 17:30 2 : 6
17.11
19:30
Young Boys
Brčko Zdravlje
8
5
17.11.2022 19:30 8 : 5
09.11
18:00
Akademac
Ljubinje
4
4
09.11.2022 18:00 4 : 4
09.11
19:00
Radnički
Medi. fakultet
2
2
09.11.2022 19:00 2 : 2
10.11
17:00
Student
Viktorija
5
2
10.11.2022 17:00 5 : 2
10.11
20:20
Čelinac
Starčevica
11
2
10.11.2022 20:20 11 : 2
09.11
21:00
Derventa
Teslić
4
3
09.11.2022 21:00 4 : 3
10.11
19:00
GradiŔka
Rudar Prijedor City
4
7
10.11.2022 19:00 4 : 7
16.11
19:00
Å ampion
Ljubić
7
4
16.11.2022 19:00 7 : 4
Status
S. Papaz
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 1 korisnika
Strumfovi je podelio utakmicu
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača