Teška povreda Ovčine

Nefči - Željezničar 2:0

Fudbaler Željezničara Haris Ovčina nakon žestokog udarca u glavu koji je zadobio u meču protiv Neftchija u Konferencijskoj ligi nalazi se u bolnici u Bakuu, a kako Klix.ba saznaje, trenutno čeka nalaze.

Ovčina je udarac dobio u prvom napadu drugog poluvremena nakon jednog zračnog duela sa igračem Neftchija, a poslije toga pomoć na terenu mu se ukazivala više od pet minuta.

Na kraju, Ovčina je na nosilima iznesen sa terena i nije mogao nastaviti utakmicu, a odmah nakon toga je prevezen u bolnicu gdje je podvrgnut pretragama.

Ljekari Željezničara, zajedno sa Ovčinom, čekaju prve nalaze kako bi se odmah krenulo u oporavak ovog brzonogog veznjaka.

Podsjećamo, Željezničar je danas izgubio rezultatom 2:0 i tako sa ukupnih 4:2 ispao iz Konferencijske lige. Plavi naredni meč igraju za devet dana, tačnije u narednu subotu protiv Borca.