XS
SM
MD
LG
1/4 finale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (D)
Doboj
13.03.2024
PosuŔje
PosuŔje
13.03.2024
Sloga (D)
:
PosuŔje
Zrinjski
Mostar
13.03.2024
Jedinstvo
Bihać
13.03.2024
Zrinjski
:
Jedinstvo
Velež
Mostar
13.03.2024
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
13.03.2024
Velež
:
Å iroki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
13.03.2024
Borac
Banja Luka
13.03.2024
Sarajevo
:
Borac
1/4 finale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
PosuŔje
PosuŔje
28.02.2024
Sloga (D)
Doboj
28.02.2024
PosuŔje
:
Sloga (D)
Jedinstvo
Bihać
28.02.2024
Zrinjski
Mostar
28.02.2024
Jedinstvo
:
Zrinjski
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
28.02.2024
Velež
Mostar
28.02.2024
Å iroki Brijeg
:
Velež
Borac
Banja Luka
28.02.2024
Sarajevo
Sarajevo
28.02.2024
Borac
:
Sarajevo
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo
Bihać
0 : 0
GOÅ K
Gabela
10.02.2024 13:00
Jedinstvo
0 : 0
GOÅ K
PosuŔje
PosuŔje
2 : 0
LaktaŔi
LaktaŔi
10.02.2024 15:00
PosuŔje
2 : 0
LaktaŔi
Stupčanica
Olovo
2 : 2
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
11.02.2024 13:00
Stupčanica
2 : 2
Å iroki Brijeg
Sloga (D)
Doboj
1 : 0
Igman
Konjic
11.02.2024 16:00
Sloga (D)
1 : 0
Igman
Velež
Mostar
3 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
09.02.2024 18:00
Velež
3 : 2
Tuzla City
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
10.02.2024 13:00
Zrinjski
3 : 0
Slavija
Borac
Banja Luka
2 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
11.02.2024 18:30
Borac
2 : 0
Zvijezda 09
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
11.02.2024 13:00
Sloboda
1 : 1
Sarajevo
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Bosna
Visoko
0 : 6
Velež
Mostar
27.09.2023 15:30
Bosna
0 : 6
Velež
Bratstvo
Bosanska Krupa
1 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
27.09.2023 15:30
Bratstvo
1 : 3
Zvijezda 09
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
28.09.2023 19:00
Sloboda
1 : 0
Željezničar
Tekstilac
Derventa
0 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
18.10.2023 15:00
Tekstilac
0 : 1
Tuzla City
Radnik (H)
Hadžići
0 : 1
Borac
Banja Luka
29.11.2023 13:00
Radnik (H)
0 : 1
Borac
HNK Sloga (U-GV)
Uskoplje- Gornji Vakuf
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
27.09.2023 15:30
HNK Sloga (U-GV)
1 : 4
Sarajevo
Radnik (BN)
Bijeljina
0 : 2
Sloga (D)
Doboj
27.09.2023 18:00
Radnik (BN)
0 : 2
Sloga (D)
Čelik
Zenica
0 : 6
Zrinjski
Mostar
02.11.2023 18:00
Čelik
0 : 6
Zrinjski
Sutjeska
Foča
1 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
29.11.2023 13:00
Sutjeska
1 : 1
Å iroki Brijeg
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 1
PosuŔje
PosuŔje
27.09.2023 15:30
Tomislav
1 : 1
PosuŔje
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 1
Goražde
Goražde
27.09.2023 15:30
LaktaŔi
1 : 1
Goražde
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Leotar
Trebinje
26.09.2023 15:30
Slavija
2 : 1
Leotar
Stupčanica
Olovo
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
27.09.2023 15:30
Stupčanica
2 : 1
Rudar Prijedor
Kozara
GradiŔka
1 : 2
Jedinstvo
Bihać
27.09.2023 15:30
Kozara
1 : 2
Jedinstvo
Brotnjo
Brotnjo
0 : 5
GOÅ K
Gabela
27.09.2023 15:30
Brotnjo
0 : 5
GOÅ K
ToŔk
TeŔanj
0 : 1
Igman
Konjic
27.09.2023 15:30
ToŔk
0 : 1
Igman
Status
Predrag NiÅ”ić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 17 korisnika
Administrator DC je ocenio igrača
Administrator DC je ocenio igrača
Administrator DC je ocenio igrača
Administrator DC je ocenio igrača
Administrator DC je ocenio igrača
Administrator DC je ocenio igrača
Administrator DC je ocenio igrača