XS
SM
MD
LG
Finale - revanš
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
17.05.2017 20:00
Široki Brijeg
0 : 1
Sarajevo
4:2
Finale - prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sarajevo
Sarajevo
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
10.05.2017 18:00
Sarajevo
0 : 1
Široki Brijeg
Polufinale - revanš
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost
Kakanj
2 : 3
Sarajevo
Sarajevo
19.04.2017 16:30
Mladost
2 : 3
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
26.04.2017 18:00
Željezničar
0 : 3
Široki Brijeg
Polufinale - prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Mladost
Kakanj
12.04.2017 18:00
Sarajevo
1 : 1
Mladost
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
12.04.2017 18:00
Široki Brijeg
1 : 0
Željezničar
Četvrtfinale - revanš
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Travnik
Travnik
2 : 2
Sarajevo
Sarajevo
15.03.2017 15:00
Travnik
2 : 2
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Radnik
Bijeljina
15.03.2017 15:00
Željezničar
2 : 0
Radnik
Bosna Sema
Sarajevo
2 : 3
Mladost
Kakanj
15.03.2017 15:00
Bosna Sema
2 : 3
Mladost
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Zrinjski
Mostar
15.03.2017 17:00
Široki Brijeg
1 : 0
Zrinjski
Četvrtfinale - prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Travnik
Travnik
08.03.2017 15:00
Sarajevo
2 : 0
Travnik
Radnik
Bijeljina
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
08.03.2017 15:00
Radnik
2 : 2
Željezničar
Mladost
Kakanj
6 : 3
Bosna Sema
Sarajevo
08.03.2017 15:00
Mladost
6 : 3
Bosna Sema
Zrinjski
Mostar
0 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
08.03.2017 16:00
Zrinjski
0 : 2
Široki Brijeg
Osmina finala - revanš
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički
Lukavac
3 : 2
Bosna Sema
Sarajevo
26.10.2016 13:30
Radnički
3 : 2
Bosna Sema
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Mladost
Kakanj
26.10.2016 13:30
Slavija
0 : 2
Mladost
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Sloboda (T)
Tuzla
26.10.2016 15:00
Široki Brijeg
2 : 0
Sloboda (T)
Kozara
Gradiška
0 : 5
Sarajevo
Sarajevo
26.10.2016 13:30
Kozara
0 : 5
Sarajevo
Goražde
Goražde
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
26.10.2016 15:00
Goražde
0 : 3
Željezničar
Travnik
Travnik
3 : 1
Orašje
Orašje
25.10.2016 13:30
Travnik
3 : 1
Orašje
Velež
Mostar
1 : 2
Zrinjski
Mostar
26.10.2016 13:30
Velež
1 : 2
Zrinjski
Radnik
Bijeljina
5 : 1
Rudar
Kakanj
26.10.2016 13:30
Radnik
5 : 1
Rudar
Osmina finala - prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Bosna Sema
Sarajevo
6 : 0
Radnički
Lukavac
20.10.2016 15:00
Bosna Sema
6 : 0
Radnički
Mladost
Kakanj
6 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
19.10.2016 15:00
Mladost
6 : 1
Slavija
Sloboda (T)
Tuzla
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
19.10.2016 15:00
Sloboda (T)
1 : 0
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Kozara
Gradiška
19.10.2016 15:00
Sarajevo
3 : 1
Kozara
Željezničar
Sarajevo
5 : 1
Goražde
Goražde
19.10.2016 19:00
Željezničar
5 : 1
Goražde
Orašje
Orašje
1 : 1
Travnik
Travnik
18.10.2016 15:00
Orašje
1 : 1
Travnik
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Velež
Mostar
19.10.2016 16:00
Zrinjski
3 : 0
Velež
Rudar
Kakanj
0 : 1
Radnik
Bijeljina
19.10.2016 15:00
Rudar
0 : 1
Radnik
Šesnaestina finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Orašje
Orašje
3 : 2
Karanovac
Karanovac
21.09.2016 16:00
Orašje
3 : 2
Karanovac
Metalleghe-BSI
Jajce
1 : 2
Velež
Mostar
21.09.2016 16:00
Metalleghe-BSI
1 : 2
Velež
Podrinje
Janja
0 : 1
Sloboda (T)
Tuzla
21.09.2016 16:00
Podrinje
0 : 1
Sloboda (T)
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 3
Travnik
Travnik
21.09.2016 16:00
Krupa
1 : 3
Travnik
Brotnjo
Brotnjo
0 : 7
Željezničar
Sarajevo
21.09.2016 16:00
Brotnjo
0 : 7
Željezničar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 0
Čapljina
Čapljina
21.09.2016 16:00
Široki Brijeg
5 : 0
Čapljina
Mladost
Kakanj
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
21.09.2016 16:00
Mladost
1 : 0
Rudar Prijedor
GOŠK
Gabela
0 : 1
Radnik
Bijeljina
21.09.2016 16:00
GOŠK
0 : 1
Radnik
Goražde
Goražde
1 : 1
Zvijezda Gradačac
Gradačac
21.09.2016 16:00
Goražde
1 : 1
Zvijezda Gradačac
5:3
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Vitez
Vitez
21.09.2016 16:00
Slavija
0 : 0
Vitez
5:4
Zrinjski
Mostar
5 : 0
Borac
Banja Luka
21.09.2016 17:00
Zrinjski
5 : 0
Borac
Kozara
Gradiška
0 : 0
Olimpic
Sarajevo
21.09.2016 16:00
Kozara
0 : 0
Olimpic
3:2
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
21.09.2016 17:00
Sarajevo
2 : 0
Bratstvo
Rudar
Kakanj
5 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
21.09.2016 16:00
Rudar
5 : 1
Sloboda (NG)
Radnički
Lukavac
3 : 1
Drina
Zvornik
21.09.2016 16:00
Radnički
3 : 1
Drina
Čelik
Zenica
1 : 1
Bosna Sema
Sarajevo
21.09.2016 16:00
Čelik
1 : 1
Bosna Sema
3:4
Status

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 12 korisnika