XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.05
18:00
Velež
Zrinjski
0
1
17.05.2023 18:00 0 : 1
1/2 finale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.04
16:00
Zrinjski
Tuzla City
4
0
19.04.2023 16:00 4 : 0
19.04
18:30
Željezničar
Velež
1
2
19.04.2023 18:30 1 : 2
1/2 finale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
05.04
16:00
Tuzla City
Zrinjski
0
3
05.04.2023 16:00 0 : 3
05.04
20:30
Velež
Željezničar
1
0
05.04.2023 20:30 1 : 0
1/4 finale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.03
18:00
Velež
Sloga
4
0
15.03.2023 18:00 4 : 0
15.03
15:00
Rudar Prijedor
Tuzla City
0
2
15.03.2023 15:00 0 : 2
14.03
15:00
Zrinjski
Radnik
2
0
14.03.2023 15:00 2 : 0
16.03
15:00
Zvijezda
Željezničar
2
3
16.03.2023 15:00 2 : 3
1/4 finale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.03
19:00
Sloga
Velež
0
3
01.03.2023 19:00 0 : 3
01.03
17:00
Tuzla City
Rudar Prijedor
5
0
01.03.2023 17:00 5 : 0
01.03
17:30
Radnik
Zrinjski
1
3
01.03.2023 17:30 1 : 3
28.02
18:00
Željezničar
Zvijezda
2
1
28.02.2023 18:00 2 : 1
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.02
13:00
Rudar Prijedor
Borac
1
1
18.02.2023 13:00 1 : 1
18.02
18:30
Velež
PosuŔje
2
0
18.02.2023 18:30 2 : 0
18.02
16:00
Željezničar
Leotar
2
1
18.02.2023 16:00 2 : 1
19.02
13:00
Zrinjski
LaktaŔi
4
0
19.02.2023 13:00 4 : 0
19.02
14:00
Sloboda (TZ)
Sloga
1
1
19.02.2023 14:00 1 : 1
18.02
14:00
Zvijezda
Rudar (K)
3
1
18.02.2023 14:00 3 : 1
19.02
18:30
Å iroki Brijeg
Tuzla City
2
2
19.02.2023 18:30 2 : 2
19.02
16:00
Čelik
Radnik
0
0
19.02.2023 16:00 0 : 0
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.10
14:00
Jedinstvo
Sloga
1
2
19.10.2022 14:00 1 : 2
19.10
14:00
LaktaŔi
Igman
3
1
19.10.2022 14:00 3 : 1
19.10
18:00
Čelik
Sarajevo
1
1
19.10.2022 18:00 1 : 1
19.10
14:00
Zvijezda 09
Zrinjski
0
4
19.10.2022 14:00 0 : 4
19.10
16:00
Modriča
Tuzla City
2
5
19.10.2022 16:00 2 : 5
19.10
14:00
Budućnost
Željezničar
1
2
19.10.2022 14:00 1 : 2
19.10
14:00
Famos
Å iroki Brijeg
0
3
19.10.2022 14:00 0 : 3
19.10
14:00
Baton
Sloboda (TZ)
2
8
19.10.2022 14:00 2 : 8
19.10
15:00
Sloga (U-GF)
Leotar
1
3
19.10.2022 15:00 1 : 3
19.10
14:00
ToŔk
Velež
0
2
19.10.2022 14:00 0 : 2
18.10
14:00
Krupa
Borac
1
3
18.10.2022 14:00 1 : 3
19.10
14:00
Kolina
PosuŔje
1
5
19.10.2022 14:00 1 : 5
19.10
14:00
Radnik
Tekstilac
2
0
19.10.2022 14:00 2 : 0
19.10
14:00
Zvijezda
Gradina
4
1
19.10.2022 14:00 4 : 1
19.10
14:00
Sloboda (NG)
Rudar Prijedor
1
4
19.10.2022 14:00 1 : 4
19.10
14:00
Rudar (HB)
Rudar (K)
1
7
19.10.2022 14:00 1 : 7
Status
Predrag NiÅ”ić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 17 korisnika