XS
SM
MD
LG

17.09.2019 19:22 srbijasport.net

Mrkela: Verujem u igrače, imamo najbolji tim

Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela se gostujući na Zvezdinoj televiziji osvrnuo na aktuelni trenutak u kom se naš klub nalazi, obradiviši sve najvažnije teme koje se tiču našeg kluba.   - Crvena zvezda je u dobroj situaciji. Prvi smo u nacionalnom prvenstvu, igramo Ligu šampiona i imamo šansu da izborimo proleće u Evropi. Veoma smo samokritični, smatramo da uvek može bolje i...

17.09.2019 23:13 Tatjana Golijanin

Milići gaze prema vrhu

Milići su nastavili seriju odličnih igara i dobrih rezultata. U šestom kolu Druge lige, grupa Istok, upisali su svoju treću pobjedu u prvenstvu, savladavši Stakorinu sa ubjedljivih 3:0.   Ni izuzetno teško vrijeme za igru, nije spriječilo trijumf Milićana nad gostima iz Čajniča. Od početka utakmice vidjela se velika želja i borbenost domaćih koji su od prvog sudijskog zvižduka krenuli...

17.09.2019 21:53 srbijasport.net

Lazar Kojić, mladi defanzivac Radnika uspešno se oporavlja od povrede

Samo četiri i po meseca posle utakmice kada je od protivničkog igrača zadobio vrlo nezgodnu povredu, Lazar Kojić uspešno se oporavlja i po mišljenju tima lekara kroz nekih mesec dana vraća se u Surdulicu gde će se pridružiti ekipi, trenirati i ubrzo ga možemo videti u postavi Radnika. Mladi Kojić je na utakmici protiv vranjskog Dinama krajem aprila zadobio tešku povredu: dvostruki prelom...

17.09.2019 19:38 Đ. Malešević

Fantazi: Pregled petog kola

Iza nas je peto kolo Premijer lige. Za Fantazere nije bilo loše ali za ene je bilo katastrofalno. MOJA EKIPA Ja sam ovo kolo imao 59 bodova i bez minusa jer izmjene pravio nisam. Napredovao sam oko 420 hiljada mjesta. Zašto je onda kolo katastrofa ? Potpuno promašen tripl kapiten. Dao sam TC Sterlingu koji me je prosto uništio. Ništa napravio nije a imao je prilika, pogodio stativu,...

17.09.2019 18:42 Đ. Malešević

Nina u drugom kolu Guangžoua

Nina Stojanović plasirao se u drugo kolo Gvangžua. Ona je savladala u prvom kolu Magdalenu Freh sa 2-0. Freh je bolje otvorila susret. Ona je povela sa 3-1 ali je Nina brzo napravila ribrejk. U 11. gemu Nina pravi brejk te na kraju sa 7-5 dobija prvi set. U drugom setu Nina je bila bolja. Imala je pri rezultatu 5-4 servis za meč ali je Poljakinja napravila brejk. Na kraju se otišlo u taj...

17.09.2019 16:42 Tatjana Golijanin

Tabanci sigurno do bodova (video)

Meč novajlija na regionalnom Istoku završen je u korist ekipe koja je u prošloj sezoni prošetala kroz Područnu ligu Birač, a koja je sa dobrim igrama nastavila i u novom rangu takmičenja. Tabanci su u 6. kolu ubilježili sigurnu pobjedu od 2:0, protiv Janje 2009, kojoj, ukoliko se ne trgne i prekine lošu seriju, prijeti povratak u Područnu ligu Semberija.   Prvo poluvrijeme obilježila...

17.09.2019 16:26 D. Vuksanović

Emina spremna za Sarajevo

Fudbalerke Emine iz Mostara sutra će na domaćem terenu od 17:00 časova na stadionu Rođeni dočekati šampiona, ekipu SFK 2000 Sarajevo u zaostaloj utakmici prvog kola Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine. Izabranice Zije Tojage nakon trijumfa protiv Modriče nemaju puno vremena za odmor, ali iz tabora Emine ističu da neće biti lako, te da će dati sve od sebe. - U srijedu nas očekuje...

17.09.2019 16:20 Administrator DC

RSRS ''glumi'' RS BiH

Upravni odbor Rukometnog saveza BiH donio je odluku da Rukometni savez Republike Srpske na šest mjeseci preuzme neke njegove obaveze kako bi bio deblokiran rad kancelarije tog saveza.   Marinko Umičević (foto:blmojgrad.com) Predsjednik Rukometnog saveza BiH Marinko Umičević rekao je Srni da je Upravni odbor, na jučerašnjoj sjednici održanoj u Sarajevu, odlučio da...

17.09.2019 16:02 D. Vuksanović

Sarajevo savladalo Lokomotivu

Fudbalerke SFK 2000 Sarajeva pobjedile su na domaćem terenu ekipu Lokomotivu iz Brčkog rezultatom 8:0 u petom kolu Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine.  Igračice Samire Hurem odigrale su sjajnu utakmicu i dominirale su svih 90. minuta, dok je sa druge strane ekipa Milorada Iliškovića odigrala najslabiju partiju u ovoj sezoni. U osmoj minuti meča Krajnić je postigla prvi pogodak za...

17.09.2019 13:23 D. Vuksanović

Iskra bolja od Širokog

Fudbalerke Bugojanske Iskre ostvarile su pobjedu protiv Širokog Brijega u petom kolu Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine, pošto su na stadionu SC 'Musa - Karačić' - Mostarsko Blato porazile domaću ekipu rezultatom 1:4. Izabranice Selme Omerović su tako prekinule niz od dva uzastopna poraza, te došle do trećeg trijumfa u ovoj sezoni, pa se nakon ovog odigranog kola nalaze na trećoj...