XS
SM
MD
LG

10.06.2021 14:16 srbijasport.net

Fudbaleri Spartaka ŽK počeli sa pripremama

Kratka je bila pauza nakon zaršene sezone. Stručni štab je u četvrtak 10. juna okupio igrače, napravio prozivku čime su i zvanično započele pripreme za novu takmičarsku sezonu 2021/22.    Predsednik kluba Nikola Simović osvrnuo se prvo na nedavno okončanu sezonu – Prošla sezona za nas je bila veoma turbulentna sa dosta uspona i padova. Krenuli smo zaista dobro, zauzimali smo mesto na...

10.06.2021 23:16 Đ. Malešević

Niko protiv Rafe na šljaci Rolan Garosa nije favorit ali za dosta se i Nole pita

Rivalstvo koje traje godinama. Rivalstvo koe je jedno od najvećih u istoriji sporta. Rivalstvo koje je dalo tenisu mnogo istorijskih i nezaboravnih mečeva. Rivalstvo koje će biti bogatije za još jednu, 58. epizodu nakon meča u petak. U polufinalu Rolan Garosa sastaće se Novak Đoković i Rafael Nadal. Kada su se poslednji put sastali u polufinalu Rolan Garosa, bio je to epski meč i meč koji...

10.06.2021 21:38 Đ. Malešević

Krejčikova slavila u maratonu i prošla u finale, kraj za sjajnu Slovenku

Barbora Krejčikova plasirala se u finale Rolan Garosa. Ona je u polufinalu savladala Mariju Sakari nakon maratona u tri seta. Imala je Sakari dva puta prednost brejka, imala je i Krejčikova servis za set ali obje su ispuštale prilike. Ipak, brejkom u 12. gemu, Krejčikova sa 7-5 dobija set. Sakari je otvorila sjajno drugi set te je povela sa 4-0. Krejčikova je vratila jedan brejk ali je...

10.06.2021 20:14 Administrator DC

Sutra predstavljanje Milenkovića

Novi premijerligaš Rudar Prijedor sutra kreće sa pripremama. Za 17 časova je planirana prozivka na Gradskom stadionu, a prije toga biće upriličeno predstavljanje novog šefa stručnog štaba. To je planirano za 14. časova.   Kao što smo i najavljivali novi kormilar ekipe iz Prijedora je Nikica Milenković. On je inače zadnji posao imao u ljubljanskoj Olimpiji,...

10.06.2021 20:01 Administrator DC

Kup Banja Luke Željezničaru

Fudbaleri Željezničara osvojili su pehar Kupa Grada Banjaluka jer su u finalu, koje se tradicionalno igra na dan Vaznesenja Gospodnjeg, u narodu poznatog kao Spasovdan, na Gradskom stadion s rezultatom 2:1 pobedili Borac. Oba tima su nastupala u juniorskim sastavima, pobedničku ekipu je s klupe predvodio bivši golman Borca Asmir Avdukić, a crveno-plave Željko Vranješ. Prva prilika viđena je...

10.06.2021 19:41 Đ. Malešević

Najava EURA: Grupa E

Bliži se EURO i kreće za nešto više od 24h. Mi nastavljamo sa najavama grupa a na red je došla i grupa E. U grupi E nalaze se Španija, Švedska, Poljska i Slovačka. Španija je naravno prvi favorit grupe i jedna od ekipa od koje se generalno dosta očekuje. Imaju kvaliteta ali je bilo i nekih čudnih odluka Enrikea te je izostavio sve igrače Reala sa spiska. Prvi golman gotovo sigurno biće De...

10.06.2021 19:29 Dragiša Ćorsović

Moj grad i moja Slavija, ljubav koja ne prestaje

Naš grad je juče dobio još jedan vrijedan sportski objekat. Sportska dvorana koja je započeta početkom 20-tih godina juče je svečano otvorena. Ostaće upisano da je otvorena 9. Juna 2021. godine, a da su je otvorili Milorad Dodik, Radovan Višković, Ljubiša Ćosić i Jovan Katić! Prima oko 2000 navijač, ima sve što je potrebno sportistima da se kvalitetno i dobro spremaju za nastupe, ali i da...

10.06.2021 18:12 Administrator DC

Gradonačelniče, pomogaj

Na meil adresu našeg portala je stiglo je otvoreno pismo navijača FK "Radnik" iz Bijeljine upućeno gradonačelniku Bijeljine Ljubiši Petroviću koje prenosimo u cjelosti: ""Povodom najnovijih, nimalo prijatnih, dešavanja u i oko FK “Radnik”, mi, navijači našeg kluba, sa decenijskim stažom, imamo potrebu da se javno obratimo najodgovornijem čovjeku u ovoj situaciji. Poštovani gospodine...

10.06.2021 18:06 srbijasport.net

Jelić na čelu OFK Bačke

Juče je u Bačkoj Palanci održana vanredna Skupština OFK Bačke na kojoj je za predsednika izabran Rade Jelić, koji se nekoliko godina nalazio u vodećim strukturama dojučerašnjeg superligaša.  Novi Upravni odbor brojaće sedam članova, pored predsednika Jelića, u donošenju odluka učestvovaće Milan Mitrović, Dane Dukić, Nikola Jović, Goran Ivelja, Milan Stojković i Đuro Škrbić.    Sednicu...

10.06.2021 18:00 Administrator DC

Biću opet izabran

Predsjednik Fudbalskog saveza Crne Gore, Dejan Savićević je na konferenciji za medije saoštio da je verifikciona komisija objavila da pred narednu izbornu skupštinu, 30. juna, on ima podršku 28 delgeta, a protivkandidat Jovan Kaluđerović 12, dok je pet delegata prijavljeno za skupštinu bez predloga.   Savićević očekuje ubjedljivu...