XS
SM
MD
LG

25.03.2023 23:55 S. Papaz

Igman na korak do titule

Košarkašice Igmana savladale su WBS u Tesliću i u drugoj utakmici finalne serije plej ofa prvenstva Republike Srpske za košarkašice. Spustio je Igman domaću ekipu na svega 44 poena za utakmicu i dobio drugo finale 62:44, te tako stigao nadomak šampionske titule i povratka u prvenstvo Bosne i Hercegovine. Igman su do pobjede u Tesliću vodile Jelena Kovač sa 19 poena, te Marijana Šehovac...

25.03.2023 23:41 sportdc.net

Vlasenica ljuta na sudije i domaćine

FK Vlasenica izdao je večeras saopštenje nakon utakmice u Dvorovima u kojoj je Vlasenica poražena 3:1.   Saopštenje Vlaseničana prenosimo u cijelosti: - Poštovani prijatelji Fudbalskog kluba "Vlasenica", danas je naš klub gostovao ekipi "Proleter" iz Dvorova i poražen je rezultatom 3:1. Bez obzira na rezultat i poraz naše ekipe, ne možemo a da se ne osvrnemo na neke stvari!...

25.03.2023 22:47 S. Papaz

Slavija ispustila pobjedu, rasterećena Mladost u tri produžetka bolja od Sokolova

Košarkaši Mladosti savladali su Slaviju u Istočnom Sarajevu 100:98 u utakmici koja je otišla u tri produžetka. Imala je Slavija sve u svojim rukama tri razlike na kraju regularnog toka i dosta dobru odbranu, ali umjesto pravljenja faula za dva bacanja puštaju Tylera Mofeeja na šut za tri poena koji pogađa i odvodi utakmicu u produžetak. Znalo se i prije utakmice da će ovo biti izuzetno teška...

25.03.2023 22:35 Nenad Vasić

Sloga pružila najbolju partiju, slavila protiv Gračanice (FOTO)

Rukometaši Sloge su u fantastičnoj atmosferi i uz briljantnu igru u dvorani u Osječanima savladali komšijsku ekipu Gračanice rezultatom 35:27. Sloga je imala veliku podršku svojih navijača Vojvoda, a zdušno su ih bodrili djeca prnjavorske Sloge, koji su igrali protiv svjih vršnjaka iz Doboja a zatim ostali da podrže svog imenjaka. Utakmica je zbog vremenskih neprilika morala ponovo u Osječane,...

25.03.2023 20:30 Slobodan Živanić

Derventa pokazala humanost i osvojila bodove

Rukometaši Dervente u derbiju 14. kola Prve lige Republike Srpske na domaćem terenu savladali su Višegrad rezultatom 32:26 (17:14).   Prvo ime u redovima Dervente bio je Goran Zemunović sa 10 pogodaka, a jedan manje postigao je njegov imenjak Šarenac, dok je pet postigao Mladen Blagojević.  Odličan na golu Dervenćana bio je Gojko Topić sa 7 odbrana, dok je dvije upisao Milan Drinić....

25.03.2023 18:23 Administrator DC

Rudar Prijedor iščupao bod

Pred ovaj okršaj tim Rudar Prijedora bio je aposlutni favorit, ali je na kraju morao da se bori za jedan bod. Nakon prvih 45 minuta gledaoci nisu vidjeli ni jedan pogodak,a u nmastavku su se prvi radovali gosti. De Melo Oliveira je u 52. minuti matirao Kristijana Sekulića, da bi de Silva Paolo poravnao na isteku 76. minute. Rudar Prijedor – Tekstilac 1:1 (0:0) Prijedor. Stadion:...

25.03.2023 18:01 S. Papaz

Slavija prekinula niz poraza

Odbojkašice Slavije su poslije pet vezanih neuspjeha prekinule crni niz u kojeg su upale i sa 3:1 savladale Bratunac u 19. kolu Prve lige Republike Srpske. Djelovala je Slavija sigurno u ovom susretu i sa izuzetkom drugog seta gdje dolazi do manjeg pada u igri što Bratunac koristi i dobija set uglavnom su dominirale utakmicom i na kraju stižu do zaslužene pobjede. Po setovima je bilo...

25.03.2023 17:43 sportdc.net

Remi u Janji

Danas je u Janji odigrana utakmica 20. kola m:tel I lige  Republike Srpske FK Podrinje (Janja) – FK Kozara (Gradiška) koja je završena neriješenim rezultatom 1-1. Šansu da dovede Kozaru u vođstvo najprije propušta Šikanjić. U 25. minuti Dejan Glišić postiže gol i dovodi Kozaru u vođstvo od 0-1, rezultat sa kojim se odlazi na poluvrijeme. Mogla je Kozara da poveća vođstvo u drugom, šanse...

25.03.2023 17:23 S. Papaz

Milanović i Čudić za tri boda

Fudbaleri Ljubića slavili su drugi proljećni trijumf u 20. kolu m:tel Prve lige Republike Srpske. Prnjavorčani su danas na svom terenu savladali Radnika 2:1, a sve najzanimljivije dogodilo se u prvom poluvremenu. U 33. minuti Jovan Milanović dovodi domaće u vodstvo, ali samo pet minuta kasnije stvari na početak vraća Aleksandar Maksimović. Ipak, u 42. minutu novo vodstvo Ljubića,...

25.03.2023 17:15 S. Papaz

Minimalna pobjeda Drine, u Famosu ljuti na suđenje

Fudbaleri Drine su u 20. kolu Prve lige Republike Srpske savladali Famos iz Vojkovića sa minimalnih 1:0. Gol odluke u utakmici koja nije ponudila neki preveliki sadržaj postigao je Drago Maksimvoić u 63. minuti. Pogotku je prethodila, prema mišljenju gostujuće ekipe, očigledna greška pomoćnog sudije Rajka Todorovića, koji u jako zrelom napadu Famosa podiže nepostojeći ofsajd, a lopta...