Da bi ste mogli da koristi Tifo Club mrežu morate se registrovati.

Administrator DC je postavio novi video
PRESS | Mario Ivanković nakon HŠK Zrinjski 0:1 NK Bravo
U prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za UEFA Konferencijsku ligu tim Zrinjskog upisao je poraz od Brava (0:1). Tim iz Slovenije u Mostaru je slavila pogotkom Matica Ivanšeka iz 16. minute, a iako nisu domaći ostvarili rezultat koji su priželjkivali, odluka o putniku u treće kolo ipak će pasti za sedam dana u Ljubljani.
0 0 pre 23 sata
FK Željezničar - HNK Kruševo 4:0
0 0 juče
Mozzart Bet Super liga 2024/25 - 1.Kolo: MLADOST – OFK BEOGRAD 1:2 (0:0)
Mozzart Bet Super liga Srbije 2024/25 - 1.Kolo: MLADOST – OFK BEOGRAD 1:2 (0:0) Strelci: Dušan Cvetinović 59′ – Aleksandar Kahvić 86′, 90′
0 0 pre 5 dana
Mozzart Bet Super liga 2024/25 - 1.Kolo: ČUKARIČKI – RADNIČKI NIŠ 2:0 (2:0)
Čukarički – Radnički (Niš) 2:0 (2:0) Strelci: 1:0 – Ivanović u 31, 2:0 – Mih. Cvetković u 45. minutu. Stadion na Banovom brdu. Gledalaca: 500. Sudija: Danilo Nikolić. Žuti kartoni: Ivanović (Čukarički), Vojnović (Radnički). ČUKARIČKI: Mirković, Docić, M. Stevanović, Tufegdžić (od 63. Tedić), Ivanović (od 81. Nikčević), Sisoko, Jovanović, Stanković, Mil. Cvetković, Kovač (od 88. A. Subotić), Mih. Cvetković (od 63. Rogan). RADNIČKI: D. Stevanović, Jamkam, Petrović, Đo (od 62. Frej), Bosić, Belaković, Stjuart (od 46. Ivelja), Čolović (od 46. Nišić), Ilić, Vojnović, Stojanović. Čukarički je pobedom otvorio sezonu u Super ligi Srbije, protiv niškog Radničkog na Banovom brdu – 2:0. Belo-crni su veći deo pola odradili u prvom poluvremenu, kad su i postigli oba gola, prvi Đorđe Ivanović u 31, drugi Mihajlo Cvetković u 45. minutu. U drugom poluvremenu ekipa Gorana Stanića nije srljala, rutinski je sačuvala prednost. Čukarički je bio apsolutno dominantan u prvom poluvremenu, imao je veliku dominaciju u posedu lopte, iz kojeg je i dolazio do brojnih šansi. Prvu je imao u devetom minutu, Ivanović se driblingom oslobodio čuvara, uspeo je da šutira, a na drugoj stativi malo je nedostajalo Tufegdžiću da klizećim startom ubaci loptu u tada već nebranjenu mrežu. U 17. minutu Docić je iz slobodnog udarca sa 25 metara lukavo šutirao po zemlji, lopta je otišla koji santimetar pored gola Nišlija. Samo dva minuta kasnije Ivanović je dobio duel sa protivničkim igračem, dodao je do Kovača čiji je šut sa 15 metara golman Stevanović odbranio. Prvi pokušaj Nišlije su imle u 23. minutu, kad je Vojnović šutirao sa 17 metara, ali pravo u Mirkovića. Usledio je brzo period igre u kojem je Čukarički bio mnogo bolji rival, pa su se ređale prilike Sisoka, koji je u 25. minutu šutirao preko gola Radničkog, potom još bolja za Tufegdžića, koji je samo minut kasnije posle sjajnog dodavanja Docića iz vrlo dobre pozicije sa 15 metara šutirao preko gola. Najbolju priliku ekipa Nikole Drinčića imala je u 30. minutu, posle ubacivanja iz slobodnog udarca sa desne strane Stjuart je zahvatio loptu i šutirao preko Mirkovićevog gola. Kazna je stigla samo minut kasnije, ovoga puta Tufegdžić je odlično centrirao sa leve strane, a na drugoj stativi Ivanović je glavom smesito loptu u mrežu Nišlija – 1:0. U finišu prvog poluvremena Čukarički je duplirao prednost. Mogao je to da učini u 44. minutu, ali je posle grube greške odbrane Nišlija Mihajlo Cvetković iz idealne pozicije slabo šutirao. Ipak, samo minut kasnije jedan od najtelantovanijih kadeta Evrope odlično je reagovao posle perfektnog dodavanja Stankovića, iz prve je šutirao, lopta je prošla kroz noge golmana Stevanovića – 2:0. Nešto agilniji bio je Radnički na startu drugog poluvremena, imao je i nekoliko poluprilika, ali nije bilo većih uzbuđenja pred golom Mirkovića. U 52. minutu sa dostance je pokušao Đo, dva minuta kasnije Vojnović, oba udarca išla su pravo u sigurnog golmana Brđana. Mogao je Čukarički da kazni rivala u 59. minutu, nešto više prostora dobio je Ivanović, koji je fintom i „bacio“ na zemlju čuvara, ali je lošije šutirao, dovoljno da Stevanović stigne da interveniše. Odličnu priliku da se vrati u igru gost je imao u 66. minutu, ali je Mirković krajnjim naporom izbio loptu u korner posle šuta Nišića. Mogao je sve da reši Sisoko u 78. minutu, ali je tada iz idealne pozicije sa 15 metara šuirao pored gola Stevanovića. Umalo da Brđane odmah stigne kazna, samo minut kasnije sjajno je šutirao Nišić, još bolja je bila intervencija Mirkovića.
Crvena zvezda - Jedinstvo 4:0, highlights
Славила је Црвена звезда на отварању сезону против Јединства из Уба резултатом 4:0. Могао је Владан Милојевић да буде задовољан партијом својих изабраника, а посебно Шерифом Ендиајеом који је постигао два гола, као и Бруном Дуартеом који је ушао у Звездину историју као најбржи стрелац гола на дебију у историји клуба - 52 секунде, док је првенац у сезони уписао и капитен на данашњем мечу - Александар Катаи. Асистенције су уписали Огњен Мимовић, Лука Илић и Ин Бом Хванг. ‍ Стадион: "Рајко Митић". Гледалаца: 12.458. Судија: Милош Милановић. Стрелци: Ендиаје у 18. и 23, Катаи у 54. и Дуарте у 69. минуту. Жути картони: Ендиаје (Црвена звезда), Фереира (Јединство). Црвена звезда: М. Илић, Мимовић, Ђига, Стојић, Родић, Хванг (од 80. Пруцев), Далсио, Л. Илић (од 46. Шљивић), Пума (од 68. Јовановић), Катаи (од 68. Канга), Ендиаје (од 68. Дуарте). Резерве: Гутеша, Мијаиловић, Спајић, Лековић, Канга, Шљивић, Кнежевић, Пруцев, Јовановић, Дуарте, Сремчевић. Јединство Уб: В. Јовановић, Радивојевић, Фереира, Милановић (од 58. Саидов), Миладиновић, Додеровић, Стојановић (од 58. Ракић), Перез (од 86. Стеванчевић), Сисеј, Димитрић (од 80. Бошковић), Голубовић (од 80. Руњајић). Резерве: И. Јовановић, Дубљанић, Радовановић, Саидов, Ракић, Руњајић, Наги, Аћимовић, Стеванчевић, Петкости, Бошковић. Нова сезона стартовала је почетним ударцем са центра игралишта рођеног Убљанина и легенде Црвене звезде - Душана Дулета Савића. У новим дресовима, са капитенском траком око руке Катаија, утакмица је могла да почне. Било је ту од старта меча неколико дебитаната на званичним утакмицама, па су са Мараканом као фудбалери Звезде могли да се упознају голман Илић, Стојић, Далсио и Пума. Могла је Звезда већ после 180 секунди до првог поготка у новој такмичарској години, али нису пут до мреже Јовановића пронашли Илић и Ендиаје, премда је Звездино дете добро прошло по левом боку. Поново је претио Илић по левом боку након доброг продора када је у деветом минуту гађао тик поред стативе. Звезда је дошла до вођства у 18. минуту када је Мимовић, након потпуне иницијативе нашег тима, прошао по десном боку и упутио оштар центаршут у петерац где је Шериф Ендиаје са штопером "на леђима", захватио лопту из прве и погодио ближи угао, тачније само рашље. Одузео је Ендиаје лопту у опасној зони и проиграо Катаија који му је узвратио несебичност, али је сенегалски нападач шутирао из окрета поред стативе. Но, није се чекало на нови гол Звезде, када је поново вихорни Илић прошао по левој страни и упутио оштру лопту у петерац где је спремно чекао Ендиаје и клизећим стартом послао лопту у мрежу, у 23. минуту. Ређали су се зицери испред гола гостију који су деловали погубљено у последњој линији, па је Шериф исчачкао лопту Радивојевићу након несигурне интервенције Јовановића, а Катаи из изгледне прилике гађао тик поред стативе. Одличан је био и млади Мимовић, па је у 40. минуту протутњао по десном боку и иза себе оставио дефанзивца Јединства, те упутио оштар пас за Илића који је из дотрчавања са 10 метара гађао преко гола. Одлично је и Хванг шутирао из слободног ударца у 43. минуту, а "жабица" је умало преварила голмана Јовановића, но, лопта је отишла поред стативе. Гости готово да нису запретили голману Илићу. У истом маниру се наставило и у другом полувремену, а у 54. минуту је Хванг одлично упослио Александра Катаија који је дриблингом избацио Радивојевића, а затим и погодио угао Јовановићевог гола. Запретили су гости по први пут у 60. минуту када је Фереира гађао са 20 метара, врло оштро, али преко Илићевог гола. Већ у наредном минуту, шансу је имала Звезда када је Ендиаје предриблао Јовановића, али отишао сувише искоса, те није успео да погоди мрежу. Солидно је и Пума гађао у 67. минуту са ивице казненог простора када му се лопта одбила на ногу, али је Јовановић био на висини задатка. Ушао је Бруно Дуарте у историју Црвене звезде као најбржи стрелац дебитант, с обзиром на то да му је требало свега 52 секунде да погоди. Гађао је Хванг у 69. минуту, а Јовановић одбио лопту право на ногу бразилског нападача који се на сјајан начин представио Звездиној публици. Мирно је било до краја, али су сви били под утиском срушеног рекорда од стране сјајног Бразилца.
Egnatia 2-1 Borac | CHAMPIONS LEAGUE 2024/25
Golovi sa utakmice. Bez penala.
0 0 pre 6 dana
Mozzart Bet Super liga 2024/25 - 1.Kolo: NAPREDAK – PARTIZAN 0:1 (0:0)
Partizan je otvorio sezonu Superlige Srbije pobedom protiv Napretka. Utakmica je bila tvrda, a junak meča bio je Mateus Saldanja, koji je postigao gol u 93. minutu i doneo crno-belima i tri boda.
Mozzart Bet Super liga 2024/25 - 1.Kolo: RADNIČKI 1923 – ŽELEZNIČAR 2:3 (1:3)
Željezničar iz Pančeva porazo na startu šampionata Radnički iz Krtagujevca.