Podmlađeno Brčko zdravlje večeras kreće sa novom sezonom

Abdbfbd

KMF Brčko zdravlje je prošle sezone ispao iz Prve lige Republike Srpske i u ovoj sezoni će se igrati drugoligaško takmičenje.

Ekipa je značajno podmlađena, na mjesto trenera je stigao Vedad Helać u prošloj sezoni trener brčanskog Luksa, a uz mlade snage ostao je i golman Sead Bećirović.

- Nakon ispadanja iz Prve lige ekipu smo podmladili. Sada prosjek godina igrača naše ekipe ne prelazi dvadeset godina. To su sve mladi i talentovani momci puni ambicija. Ekipu obogaćuje nekoliko starijih igrača sa kojima ćemo uz mladost imati i iskustvo. Mislimo da će to biti dobitna kombinacija. Ambicije su uvijek velike, ali sa ovim mladim momcima rezultat nije u prvom planu. Svjesni smo da je potrebno mnogo truda i rada, a našoj ekipi ćemo dati vremena da pokaže sav potencijal, rekao nam je golman Sead Bećirović.

Brčko zdravlje u prvom kolu večeras gostuje kod Ugljevika.