5 : 0
3 : 0
Goooooolll. U 63.minutu Stefan Trivan čini do.aću prednost još ubedljivijom. Sada je 5:0.
63.minut'
Šut na gol
Ozren Perić je sa 12 metara poslao loptu preko gola, sjajna pozicija za domaćeg igrača.
54.minut'
Kakvo majstoratvo Mitra Trifkovića u 48.minutu. Dokopao se lopte na svojoj polovini, pa je nosio do peterca protivnika, postigao je prelep pogodak. Visokih 4:0 za Modriču.
48.minut'
Goooooollll. Brza i tečna akcija domaćih u 30.minutu, poslužen je Ozren Perić, a ovaj sa te pozicije retko kada nepogađa. Sada je 2:0 za Modriču.
30.minut'
Šut na gol
U 18.minutu Zoran Blagojević oduzeo je loptu negde na sredini terena, pa zaobišao dve prepreke, došao do ivice šesnaesterca i šutirao, lopta je pored desne stative gola gostiju završila u gol-autu.
18.minut'
Gooooooolll. U 9.minutu Srđan Todorović poslužio je Igora Stepančeva, ovaj Ozrena Perića koji iz neposredne blizine pogađa cilj. Modriča vodi sa 1:0.
9.minut '
Modriča. Stadion: ''Dr Milan Jelić''. Sudija: Dragan Kesić (Gradiška)
Bojan Tripić, Zoran Blagojević, Stefan Trivan, Sršan Todorović, Zlatko Duspara, Ozren Perić, Igor Stepančev, mitar Trifković,Nenad Lalić, Momko Kojić, Stefan Pljevaljčić. Na klupi: Marijan Maslić Nenad Lazarevski, Goran Lukić, Marko Tadić, Đorđe Okuka, Petar Miljević, Danijel Karamanović. Trener: Branko Savić.
Veselin Dakić, Anel Čavalić, Sergej Marinković, Savo Đokić, Cvijetin Pavić, Anel Ramić, Mahir Omerhodžić, Kemal Hasikić, Mirko Mišković, Mirza Musić, Mirzet Buljubašić. Na klupi: Igor Vukadinović, Renato Pavić, Goran Stankić, Arnel Kadrić, Darko Sekanić, Radovan Vujić, Žikica Božić. Trener: Vidoje Žarić.
Kapiten Modriče Bojan Tripić uručio je cveće Vidoju Zariću, kapitenu Brčaka, čestitajući tako 100.rođendan Jedinstvu. Tako je i počeo meč u Modriči.
Dragan Stević i Petar Jelić, direktor i predsednik Modriče, iz lože posmatraju utakmicu Modriča - Jedinstvo.
Razigrala se Modriča koja preko Zorana Blagojevića dolazi do prednosti od 3:0. Mladi as je šutirao iskosa sa desne strane, lopta je skoro pocepala mrežu nenoćnog Veselina Dakića.
U Modriči je poluvreme: Modriča - Jedinstvo 3:0.