0 : 2
0 : 1
Goooolll. U 61.minutu brza kontra gostiju, Nikola Mandić centrirao je sa desne strane, a Igor Makitan u "letu" zahvatio vrhom kopačke loptu i povećao prednost Krupe na 2:0.
61.minut'
Goooooolll. U 23.minutu Nikola Dujaković izveo je "slobodnjak" sa oko 30 metara, golman Maslić odbio je loptu, sve se zbivalo u neposrednoj blizini Gorana Lukića, kapitena domaćih, natrčao je Kerim Palić i odbijeno loptu poslao u mrežu Modriče. 1:0 za Krupu.
23.minut'
Šut na gol
Krupa je atakovala, a Kerim Palić upropastio obećavajući napad.
2.minut'
U derbiju 4.kola Prve lige Republike Srpske u Modriči igraju Modriča i Krupa. Čine to pred najviše 150 svedoka. Vreme sparno, teren dobro pripremljen za igru. Prvi minut u toku.
Šut na gol
Odličan šut Jove Lukića u 3.minutu, na kratko je izgledalo na izdanje oca mu Mitra iz zlatnih dana tuzlanske Slobode i jugoslovenskog fudbala, ali je Marijan Maslić odbranio.
Gosti za nijansu zreliji, ali mreže miruju. Igra se 16.minut.
Poluvreme u Modriči. Krupa vodi sa 1:0.