1 : 2
0 : 1
Šut na gol
U 24.minutuviđen je slalom Stefana Trivana kroz odbranu gostiju, pa je šutirao iskosa sa leve strane, ali je prečka sačuvala Krupu.
124.minut'
Gooooooll. Sada je 1:2. Dugo je domaćin pleo mrežu oko kaznenog prostora rivala, onda je lopta došla do Stefana Trivana koji sa oko 18 metara, iskosa sa desne strane, šutira i pogađa cilj
73.minut'
Ekipa Krupe je povela sa 0:1.
11.minut'
Modriča. Stadion Dr milan Jelić. Sudije: Siniša Lazić (Prijedor), Vojislav Vuković ( Brčko), Dragan Keranović ( Prijedor). Delegat i posmatrač suđenja: Predrag Jevtić (Doboj).
Po suncanom i idealnom vremenu Modriča i Krupa igraju 1/8 finala Kupa RS. Teče 4.minut, golova nema.
Krupa je prvi udarac na gol domaćina uputila u 11.minutu i preko Adonisa Bilala povela sa 1:0. Pre toga, Modričani su napadali, ali bila je to igra bez krčmara.
Poluvreme: Modriča - Krupa 0:1.
Uvodni trenuci drugog poluvremena u znaku blage terenske inicijative gostiju.
2:0 za Krupu. Prodor po desnoj strani, pa lepa asistencija Jove Lukića za Stefana Nikolića koji pogađa cilj.
Utakmica završena
Krupa je savladala domaću Modriču sa 2:1 i zasluženo se plasirala u 1/4 finala Kupa Republike Srpske. Nakon eliminacije u Kupu BiH, Modriča je zaustavljena i u najmasovnijem klupskom takmičenju Srpske. Pozdrav iz Modriče.