XS
SM
MD
LG
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 2
Radnik
Bijeljina
13.11.2019 13:30
Rudar Prijedor
0 : 2
Radnik
Slaven
Dobrljin
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
13.11.2019 13:30
Slaven
0 : 3
Krupa
Drina
Zvornik
0 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
13.11.2019 13:30
Drina
0 : 2
Zvijezda 09
Velež
Nevesinje
1 : 0
Tekstilac
Derventa
13.11.2019 13:30
Velež
1 : 0
Tekstilac
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Bratstvo
Bratunac
1 : 4
Tekstilac
Derventa
09.10.2019 15:00
Bratstvo
1 : 4
Tekstilac
Velež
Nevesinje
1 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
09.10.2019 15:00
Velež
1 : 1
Borac (KD)
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 1
Borac (BL)
Banja Luka
30.10.2019 14:00
Rudar Prijedor
3 : 1
Borac (BL)
Ljubić
Prnjavor
2 : 6
Radnik
Bijeljina
08.10.2019 15:00
Ljubić
2 : 6
Radnik
Slaven
Dobrljin
2 : 0
Borac (Š)
Šamac
09.10.2019 15:00
Slaven
2 : 0
Borac (Š)
Rudar 1925
Ugljevik
0 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
09.10.2019 15:00
Rudar 1925
0 : 3
Zvijezda 09
Drina
Zvornik
2 : 2
Podrinje
Janja
09.10.2019 15:00
Drina
2 : 2
Podrinje
Alfa Modriča
Modriča
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
09.10.2019 15:00
Alfa Modriča
1 : 2
Krupa
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 1
Borac (BL)
Banja Luka
30.10.2019 14:00
Rudar Prijedor
3 : 1
Borac (BL)
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BSK
Banja Luka
1 : 4
Rudar Prijedor
Prijedor
11.09.2019 16:30
BSK
1 : 4
Rudar Prijedor
Kozara
Gradiška
0 : 3
Borac (BL)
Banja Luka
11.09.2019 16:30
Kozara
0 : 3
Borac (BL)
OFK Lauš
Banja Luka
1 : 1
Ljubić
Prnjavor
11.09.2019 16:30
OFK Lauš
1 : 1
Ljubić
Lijevče
Nova Topola
0 : 5
Krupa
Krupa na Vrbasu
25.09.2019 16:00
Lijevče
0 : 5
Krupa
Sloga (DP)
Dugo Polje
0 : 6
Tekstilac
Derventa
11.09.2019 16:30
Sloga (DP)
0 : 6
Tekstilac
Sloga (D)
Doboj
0 : 1
Alfa Modriča
Modriča
11.09.2019 16:30
Sloga (D)
0 : 1
Alfa Modriča
Sloga (S)
Srbac
3 : 3
Borac (Š)
Šamac
11.09.2019 16:30
Sloga (S)
3 : 3
Borac (Š)
Sloboda
Mrkonjić Grad
3 : 8
Borac (KD)
Kozarska Dubica
11.09.2019 13:30
Sloboda
3 : 8
Borac (KD)
Slaven
Dobrljin
1 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
11.09.2019 16:30
Slaven
1 : 1
Željezničar Sport Team
Rudar 1925
Ugljevik
3 : 2
Drina HE
Višegrad
11.09.2019 16:30
Rudar 1925
3 : 2
Drina HE
Radnik
Bijeljina
4 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
11.09.2019 16:30
Radnik
4 : 0
Glasinac 2011
Sutjeska
Foča
2 : 3
Drina
Zvornik
11.09.2019 16:30
Sutjeska
2 : 3
Drina
Bratstvo
Bratunac
5 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
11.09.2019 16:30
Bratstvo
5 : 3
Slavija
OFK Šekovići
Šekovići
1 : 9
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
11.09.2019 16:30
OFK Šekovići
1 : 9
Zvijezda 09
Velež
Nevesinje
4 : 1
Mladost
Gacko
11.09.2019 16:30
Velež
4 : 1
Mladost
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 8 korisnika