XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.05
17:00
Krupa
Rudar Prijedor
2
0
18.05.2022 17:00 2 : 0
Polufinale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
04.05
19:00
Sutjeska
Krupa
2
1
04.05.2022 19:00 2 : 1
03.05
17:00
Borac (BL)
Rudar Prijedor
0
1
03.05.2022 17:00 0 : 1
Polufinale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.04
15:30
Krupa
Sutjeska
2
0
13.04.2022 15:30 2 : 0
19.04
16:00
Rudar Prijedor
Borac (BL)
0
1
19.04.2022 16:00 0 : 1
1/4 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.03
14:30
Krupa
Radnik
0
0
16.03.2022 14:30 0 : 0
16.03
14:30
Ljubić
Rudar Prijedor
3
3
16.03.2022 14:30 3 : 3
10.11
13:30
Stakorina
Sutjeska
0
1
10.11.2021 13:30 0 : 1
16.11
13:00
Omladinac
Borac (BL)
0
5
16.11.2021 13:00 0 : 5
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.10
15:00
Tekstilac
Rudar Prijedor
0
4
06.10.2021 15:00 0 : 4
05.10
15:00
Skugrić
Ljubić
1
4
05.10.2021 15:00 1 : 4
06.10
15:00
Omladinac
Borac (KD)
1
0
06.10.2021 15:00 1 : 0
06.10
15:00
Sloga (D)
Radnik
0
3
06.10.2021 15:00 0 : 3
06.10
15:00
Slavija
Sutjeska
1
2
06.10.2021 15:00 1 : 2
13.10
15:00
Stakorina
Zvijezda 09
3
1
13.10.2021 15:00 3 : 1
27.10
14:30
Sloboda
Krupa
0
1
27.10.2021 14:30 0 : 1
11.11
13:30
Modriča Alfa
Borac (BL)
0
3
11.11.2021 13:30 0 : 3
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.09
16:30
BSK
Krupa
0
1
08.09.2021 16:30
BSK
0 : 1
07.09
16:30
Proleter
Borac (BL)
1
5
07.09.2021 16:30 1 : 5
08.09
16:30
Jedinstvo
Sloga (D)
0
3
08.09.2021 16:30 0 : 3
08.09
16:30
Skugrić
Brdo
2
0
08.09.2021 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Plamen
Rudar Prijedor
1
5
08.09.2021 16:30 1 : 5
08.09
16:30
Borac (Å )
Ljubić
0
1
08.09.2021 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Sloga (S)
Modriča Alfa
0
5
08.09.2021 16:30 0 : 5
08.09
16:30
Kozara
Sloboda
0
2
08.09.2021 16:30 0 : 2
08.09
16:30
Dubrave
Tekstilac
0
1
08.09.2021 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Željezničar Sport Team
Borac (KD)
0
1
08.09.2021 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Drina
Sutjeska
2
4
08.09.2021 16:30 2 : 4
08.09
16:30
Slavija
Leotar
1
1
08.09.2021 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Glasinac 1936
Radnik
2
5
08.09.2021 16:30 2 : 5
08.09
16:30
Podrinje
Zvijezda 09
0
4
08.09.2021 16:30 0 : 4
08.09
16:30
Janja 2009
Omladinac
0
1
08.09.2021 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Stakorina
Sloga (GC)
1
1
08.09.2021 16:30 1 : 1
Status
DragiÅ”a Ćorsović
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 13 korisnika
Knezovic je podelio utakmicu
Strumfovi je podelio utakmicu
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača