Odlična akcija Kozare, Lolić zamalo pored gola.
Nakon kornera sa ugla šesnaesterca šutira Jandrić, Avdukić siguran
Šut na gol
Kukavica ubacuje loptu u peterac, ali ona prolazi, niko ne uspije a da je zakači
51.minut'
Šut na gol
Stopistotna šansa za Novakovića, odlično ga pronalazi Gavrić, ali on pored već savladanog Avdukića šalje loptu pokraj gola
50.minut'
Vode domaći sa 2:0.
46.minut'
Šut na gol
Petrović sam izlazi pred Modić, ali Modić skreće loptu u korner, najbolja i jedina šansa za goste dosad
31.minut'
Šut na gol
Odličan prodor Novakovića, gura loptu u peterac, ali niko od Kozarinih igrača ne stiže loptu
26.minut'
Šut na gol
Pokušaj Gavrića sa ivice šesnaesterca, ali pored gola
16.minut'
Šut na gol
Pokušaj Batara glavom preko gola nakon kornera
11.minut'
Odličan prodor Gavrića, ubacuje loptu u peterac u koji uklizava Novaković i Kozara vodi sa 1-0
10.minut'
Ofsajd
Prva ozbiljnija akcija Kozare i trese se mreža gostiju, ali pomoćni sudija pikazije ofsajd, ostaje 0-0 Ћаскање је завршено Унесите поруку...
5.minut'
Srđan Modić, Živko Bubić, Boris Raspudić, Dršako Lolić, Vladimir Petković, Srboljub Jandrić, Nikola Babić, Milovan Babić, Milovan Novaković, Amir Kukavica, Nemanja Gavrić, Bojan Batar. Na klupi: Dušan Bradić, Nebojša Babić, Asmir Hamzić, Miloš Kukić, Dalibor Milić, Aleksa Radetić, Aleksandar Popović. Trener: Nedžad Žerić.
Gradiška. Gradski stadion. Sudije: Siniša Lazić (Prijedor), Zoran Radaković ( Prijedor), Željko Čelica (Kozarska Dubica). Četvrti sudija: Perić Danijel (Bijeljina). Posmatrač suđenja: Predrag Stankić (Bijeljina). Delegat: Saša Grekulović (Brčko).
Asmir Avdukić, Nikola Kuprešak, Bojan Sladojević, Ostoja Šaula, Haris Džaferović, Nedeljko Crnomarković, Nikola Jovandić, Igor Kuzmanović, Luka Malić, Danilo Todorović, Aleksandar Petrović. Na klupi: Nikola Ćetković, Pavle Knežević, Saša Marijanović, Nemanja Bamburać, Staša Baštić, Srđan Ružičić, Sergej Kalabić. Trener: Zoran Ćurguz.