0 : 0
0 : 0
Å ut na gol
GreÅ”ka Kukavice, Arnautović nije u ofsajdu, po miÅ”ljenju sudije, izlazi sam pred golmana, ali stiže Raspudić i rjeÅ”eva gotovo sigurnu situaciju za goste
75.minut'
Å ut na gol
Sa linije odbrana Podrinja spaÅ”ava svoj gol, nakon pokuÅ”aja Babića
72.minut'
Å ut na gol
Šut Draganića nakon kontre, Modić suguran
66.minut'
Å ut na gol
66.minut'
Å ut na gol
Odličan ubačaj Gavrića u peterac, Novaković slabo zahvaća loptu
65.minut'
Å ut na gol
PokuÅ”aj Popovića iz slobodnog, zamalo preko gola
54.minut'
Å ut na gol
Jovanović hvata volej nakon kontra napada, ali lopta odlazi daleko iznad gola
49.minut'
Å ut na gol
Jovanović iz slobodnog udarca, Modić hvata
45.minut'
Å ut na gol
PokuÅ”aj Petkovića preko gola, Å”ut sa dvadesetak metara
42.minut'
Å ut na gol
Å ut Novakovića sa ivice Å”esnaesterca nakon kontra napada, golman brani
41.minut'
Å ut na gol
PouÅ”aj Novakovića nakon kornera, lopta odlazi preko gola
31.minut'
Å ut na gol
PokuÅ”aj Jandrić, visoko preko gola.
26.minut'
Å ut na gol
Gužva u Å”esnaest gostiju nakon kornera Kozare, odbrana ispred Babića izbija loptu u zadnji trenutak
21,.minut'
Å ut na gol
Novaković ne stiže odlično ubačenu loptu GliÅ”ića
15.minut'
Kozara ima viÅ”e od igre, napada ali bez konkretnih prilika. Prvi Å”ut gostiju, Janjića nakon kontre daleko pored gola
10.minut'
GradiÅ”ka. Stadion Kozare. Sudija: Danko Butulija (Trebinje). Pomoćnici: SiniÅ”a Ivančević (Banja Luka), Branimir Đermanović (Čelinac). Četvrti sudija: Mario Jelić (Banja Luka). Posmatrač suđenja: SiniÅ”a Radić (LaktaÅ”i). Delegat: Veljko Radovanović ( Banja Luka).
Modić, Bubić, Babić, Raspudić, Petković, GliÅ”ić, Jandrić, Novaković, Kukavica, Gavrić, Popović Na klupi su: Bradić, Hamzić, Kukić, Milić, Đurić, Matić, Jamborčić
Bećirović, Mulamustafić, Klasanović, Molerović, Vujić, J. Arnautović, Janjić, Živković, Jovanović, Zarić, Draganić Na klupi su: Ilić, Ćelahmetović, Lasnon, Vučić, Mehanović, Đukić, Čobić