2 : 1
1 : 0
Šut na gol
Šakić u prodor u, šutira sa petnaest metara iskosa, golman krajnjim naporom izbacuje loptu u korner.
70.minut'
Žuti karton
Poslije kornera do lopte dolazi Glišić, šutira iz okreta i pogađa stativu.
69.minut'
Šut na gol
Kontru povlači Maksimović, nastavlja Šakić, ali oštra lopta je samo fijuknula kroz peterac bez reakcije Kozarinih napadača
62.minut'
Akciju počinje Lolić, Gavrić nesebično prosleđuje Novakoviću koji postiže gol za vođstvo od 2-0
55.minut'
Šut na gol
Odličan prodor Novakovića sa lijeve strane, ali je Gavrić neprecizan sa peterca i lopta odlazi pored gola
50.minut'
Šut na gol
Odlična šansa za Željezničar. Lopta ide po zemlji nakon kornera, a Modić je još jednom izbacuje u korner.
44.minut'
Šut na gol
Ubacivanje Petkovića sa desne strane, ali golman sprečava da lopta dođe do igrača Kozare u naletu
30.minut'
Šut na gol
Pokušaj igrača Željezničar iz slobodnog udarca, Modić sigurno hvata.
24.minut '
Šut na gol
Pokušaj Lolića sa dvadeset metara, golman sigurno hvata
17.minut'
Odličan prodor Gavrića po desnoj strani, koji centrira sa ivice šesnaesterca, a natrčali Novaković šalje glavom loptu u mrežu za 1-0
15.minut'
Šut na gol
8. min Novaković oduzima loptu, ulazi u šesnaesterac, pronalazi Gavrića, ali je ovaj neprecizan i šalje loptu preko gola
8.minut '
Šut na gol
Glišić pokušava, ali loptra ide pored gola.
4.m,inut'
Kozara Gradiška - Željezničar Sport tim Banjaluka Sudija: Zoran Soknić (I. Sarajevo). Pomoćnici: Zoran Radaković (Prijedor), Davor Vukašinović ( Rogatica). Četvrti sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica). Posmatrač suđenja: Predrag Stankić (Bijeljina). Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica).
Modić, Petrović, Raspudić, Maksimović, Lolić, Glišić, Gavrić, Ostojić, Novaković, Petković, Kondić. Na klupi: Dončić, Popović, Komljenović, Šakić, Sladojević, Gvozden, Veljkić. Trener: Igor Janković.
Ćetković, Kuprešak, Babić, Kulenović, Bilal, Baštić, Jovandić, Kuzmanović, Milanović, Malić, Petrović. Na klupi: Avdukić, Šaula, Ružičić, Teodorović, Đukić, Marjanović. Trener: Zoran Đurguz.
Za manje od pola sata na Gradskom stadionu u Gradišci počinje utakmica 3. kola Lige za prvaka I lige Republike Srpske FK Kozara (Gradiška) - Željezničar Sport team (Banja Luka)