2 : 2
0 : 1
Kontra Kozare, sam izlazi pred golmana Novaković i postiže svoj drugi gol danas, 2-2
88.minut'
Šut na gol
Šut Petkovića sa dvadeset metara, ali po sredini, Topolović hvata
80.minut'
Glišić slabo šutira, poslije prodora, kontra Borca, 1-2 strelac Šikanjić M.
78.minu'
Šut na gol
Minut kasnije brži od Šikanjića je Modić i otklanja opasnost
71.minut'
Šut na gol
Pokušaj Borca, neko od njegovih igrača glavom tuče, ali visoko preko gola.
64.minut'
Odlično ubačena lopta sa desna ali igrači Borac ne prihvataju loptu. glavom
57.minut'
Pokušava Glišić sa vrha šesnaesterca, golman odbija loptu, na nju u padu uleće Novaković i postiže gol za izjednačenje
52.minut'
Šut na gol
Sporna situacija, Novaković se pokušava izboriti za loptu, ruši ga golman, ali i pored protesta, samo korner za Kozaru
48.minut'
Šut na gol
Stativu Borca pogodio je Petković,a nakon toga se otišlo na pauzu.
44.minut'
Slobodan udarac
Slobodan udarac sa ivice šesnaesterca, Igor Aničić pogađa za Borac . Vode gosti 0-1.
41.minut'
Šut na gol
Pokušaj Maksimovića sa ivice šesnaesterca, preko gola
36.minut'
Šut na gol
Pokušaj Borca nakon prekida, ali bez opasnosti po gol Modića
33.minut'
Šut na gol
.Nakon kornera Šakića, lopta se odbija do Glišića, koji u padu šutira jako, ali zamalo pored gola
29.minut'
Šut na gol
Petković gura loptu Novakoviću, ali ovaj odlazi previše ulijevo od gola i šut završava sa vanjske strane mreže
22.minut'
Šut na gol
Odličan ubačaj Gavrića sa desne strane, ali Petković loše zahvata loptu i ona odlazi visoko preko gola.
14.minut'
Korner
Novaković prolazi pored ofsajd zamke, ali nespretno prihvata loptu, i odbrana Borca šalje loptu u korner
9.minut'
Šut na gol
Srušen Lekanić,pa sa nekih dvadeset metara slobodan udarac izvodi Mojović, ali pored gola.
7.minut'
Šut na gol
Prodor Glišića, ali je slabo zahvatio loptu,pa je golman Borca lako hvata.
2.minut'
Šut na gol
Pokušava Kukavica sa ivice šesnaesterca, ali šutira preko gola, mada je možda imao i bolje rješenje.
0.minut'
Šut na gol
Kontra Borca, šut Mojović, zaustavlja Modiić
Kozara - Borac Gradiška. Gradski stadion. Sudije: Siniša Lazić (Prijedor). Pomoćnici: Dragan Keranović (Prijedor), Nemanja Vujadin (I. Sarajevo). Četvrti sudija. Jovo Karić (Trebinje). Posmatrač suđenja: Siniša Janjić (Bijeljina). Delegat: Dragomir Đajić (I. Sarajevo).
: Modić, Petrović, Raspudić, Maksimović, Šakić, Glišić, Gavrić, Novaković, Petković, Kondić, Kukavica. Na klupi: Dončić, Komljenović, Lolić, Kukić, Gvozden, Ostojić, Đuruć. Trener. Igor Janković.
: Topalović, Bajić, Šikanjić, Ćosić, Dujaković, Burazor, Mojović, Batar, Popović, Aničić, Lekanić. Na klupi: Trkulja, Kujunđić, Jakupović, Danilović, Žeravica, Runić, Ziljkić. Trener: Darko Vojvodić